Baby Yoda kontra Darth Sidious. Zobaczcie zabawną przeróbkę "Gwiezdnych wojen" [WIDEO]
28.11.2019 13:06
Baby Yoda kontra Darth Sidious. Zobaczcie zabawną przeróbkę "Gwiezdnych wojen" [WIDEO] Fot. kadr z wideo "Baby Yoda VS Darth Sidious"/ MaxeBaumannFilms

Co by było, gdyby na drodze Dartha Sidiousa stanął nowy ulubieniec internetu? Jeden z fanów "Gwiezdnych wojen" postanowił to sprawdzić.

Baby Yoda zawładnął internetem. Bohater serialu "The Mandalorian" doczekał się już niezliczonej ilości memów ze swoim udziałem. Powstanie zabawnych filmików było zatem kwestią czasu. Na pierwszy ogień poszła parodia jednej z najważniejszych scen "Zemsty Sithów" - starcia mistrza Yody z Darthem Sidiousem. Co by było, gdyby to Baby Yoda stanął do walki z Imperatorem?

Baby Yoda kontra Darth Sidious w parodii "Gwiezdnych wojen"

Choć twórca filmiku nie rozstrzygnął ostatecznie, kto wyszedłby zwycięsko z tego pojedynku (my stawiamy na 50-letniego niemowlaka), sam obraz Baby Yody z gniewem na twarzy i mieczem świetlnym w ręku jest fantastycznym widokiem.

Przeczytaj także

Baby Yoda przyćmił głównego bohatera serialu "The Mandalorian", w którego wciela się Pedro Pascal. Niestety, produkcję obejrzeć można legalnie wyłącznie na platformie Disney Plus, która nie jest dostępna w naszym kraju. Na obecną chwilę nie posiadamy oficjalnych informacji na temat startu serwisu w Polsce, mówi się jednak o przełomie lat 2020/2021.

Zobacz też: "The Mandalorian" - czy Pedro Pascal jest zazdrosny o Baby Yodę?  

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.