28.11.2019 13:06

Baby Yoda kontra Darth Sidious. Zobaczcie zabawną przeróbkę "Gwiezdnych wojen" [WIDEO]

Co by było, gdyby na drodze Dartha Sidiousa stanął nowy ulubieniec internetu? Jeden z fanów "Gwiezdnych wojen" postanowił to sprawdzić.

Foto: kadr z wideo "Baby Yoda VS Darth Sidious"/  MaxeBaumannFilms
Foto: kadr z wideo "Baby Yoda VS Darth Sidious"/ MaxeBaumannFilms

Baby Yoda zawładnął internetem. Bohater serialu "The Mandalorian" doczekał się już niezliczonej ilości memów ze swoim udziałem. Powstanie zabawnych filmików było zatem kwestią czasu. Na pierwszy ogień poszła parodia jednej z najważniejszych scen "Zemsty Sithów" - starcia mistrza Yody z Darthem Sidiousem. Co by było, gdyby to Baby Yoda stanął do walki z Imperatorem?

Baby Yoda kontra Darth Sidious w parodii "Gwiezdnych wojen"

Choć twórca filmiku nie rozstrzygnął ostatecznie, kto wyszedłby zwycięsko z tego pojedynku (my stawiamy na 50-letniego niemowlaka), sam obraz Baby Yody z gniewem na twarzy i mieczem świetlnym w ręku jest fantastycznym widokiem.

Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Przeczytaj także Psycholog ewolucyjny zbadał fenomen Baby Yody. Dlaczego tak go kochamy?

Baby Yoda przyćmił głównego bohatera serialu "The Mandalorian", w którego wciela się Pedro Pascal. Niestety, produkcję obejrzeć można legalnie wyłącznie na platformie Disney Plus, która nie jest dostępna w naszym kraju. Na obecną chwilę nie posiadamy oficjalnych informacji na temat startu serwisu w Polsce, mówi się jednak o przełomie lat 2020/2021.

Zobacz też: "The Mandalorian" - czy Pedro Pascal jest zazdrosny o Baby Yodę?  

Kto by wygrał?

Tagi: Duperele Film Star Wars The Mandalorian