Baby Yoda kontra Keanu Reeves na fanowskiej grafice. Kto wygra pojedynek?

06.12.2019 11:04
Baby Yoda kontra Keanu Reeves na fanowskiej grafice. Kto wygra pojedynek? Fot. kadry z filmu John Wick 2 i serialu The Mandalorian

BossLogic postanowił skonfrontować ze sobą dwie największe osobistości roku 2019 - Keanu Reevesa i Baby Yodę. Jak prezentuje się pojedynek tych dwóch postaci?

Pierwsza połowa 2019 roku zdecydowanie należała do Keanu Reevesa, który stał się jedną z najbardziej popularnych postaci minionych miesięcy. Jednak całą miłość świata przejął inny bohater - Baby Yoda z serialu "The Mandalorian". Internetowy artysta BossLogic postanowił zaprezentować spotkanie gwiazd 2019 roku.

Baby Yoda kontra Keanu Reeves - kto wygrałby pojedynek?

W roku 2019 przypada dwudziesta rocznica premiery filmu "Matrix" i przy okazji potwierdzono kontynuację słynnej serii. Do kin trafiła też trzecia część "Johna Wicka", twórcy gry Cyberpunk 2077 zdradzili, że Reeves pojawi się jako Johnny Silverhand oraz wystartowały zdjęcia do trzeciej części serii "Bill i Ted". Powstała nawet propozycja, żeby gwiazdor dostał miano Człowieka Roku Time Magazine.

Przeczytaj także

Pod koniec roku pojawił się jednak nowy fenomen popkulturowy - drugoplanowy bohater serialu "The Mandalorian" nazwany przez widzów Baby Yodą. W ciągu miesiąca zyskał tak ogromną popularność, że nawet osoby, które nigdy nie słyszały o "Gwiezdnych Wojnach" musiały natknąć się na uroczego stworka, z którym podróżuje protagonista. Doczekał się memów, zabawek, przeróbek oraz stał się konkurentem Reevesa w wyścigu o tytuł Człowieka Roku.

Przeczytaj także

BossLogic postanowił skonfrontować te dwie postacie, powołując do życia grafikę, na której John Wick staje naprzeciwko Baby Yody.

Finałowy boss! Keanu zagarnął pierwszą część roku, Baby Yoda drugą.

Gdyby naprawdę doszło do tego starcia, Baba Yaga wygrałby bardzo szybko, bo to jeden z najskuteczniejszych zabójców na świecie. Z drugiej strony Wick słynie ze swojej wielkiej miłości do piesków, więc skoro rozczulają go czworonogi, to czy oparłby się urokowi Baby Yody?

Przeczytaj także

Czy redaktorzy Time Magazine rzeczywiście wezmą pod uwagę Reevesa i małego pobratymca Yody? Nawet jeśli do tego nie dojdzie, zarówno aktor, jak i fikcyjna postać odnieśli ogromny sukces, który przyczyni się do kontynuacji ich przygód. W planach jest już czwarta część "Johna Wicka" oraz spin-off serii. Twórcy "The Mandalorian" rozpoczęli pracę na planie drugiego sezonu "The Mandalorian".

Przeczytaj także

Zobacz też: "Je*ać Porgi!" - John Boyega zabrał stanowisko w sporze Baby Yoda kontra Porgi

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.