16.12.2019 11:05

Baby Yoda nawiedził "Park Jurajski" w pokręconej fanowskiej przeróbce

W sieci pojawiło się nowe wideo z Baby Yodą w roli głównej. Tym razem najmłodszy 50-latek w galaktyce odwiedził Park Jurajski i przeszkodził Samuelowi L. Jacksonowi w ponownym uruchomieniu systemu. 

baby yoda
foto: kadr z wideo "Baby Yoda in Jurassic Park"/youtube.com

Baby Yoda szturmem zawładnął internetem i jak na razie nie zamierza oddawać swojego miejsca na szczycie łańcucha pokarmowego. Memy z dzieciakiem wciąż nie przestają się pojawiać, ale można odnieść wrażenie, że niedługo mogą umrzeć z powodu zbyt dużej eksploatacji. Nie mniej, na razie to właśnie Baby Yoda wciąż rządzi memosferą, a na YouTubie pojawiło się kolejne wideo, które można tylko nazwać czystym złotem.

Baby Yoda nawiedził Park Jurajski

Pamiętacie "Park Jurajski"? Stary film z dinozaurami i palącym papieroski Samuelem L. Jacksonem. Pewien dobrze pokręcony fan "Mandaloriana" i dzieła Spielberga postanowił połączyć obydwie rzeczy w jedno, czego efektem jest wideo "Baby Yoda in Jurassic Park". Praca niejakiego Adventure Collectibles jest przede wszystkim pomysłowa, ale także dobrze wykonana. 

Zobaczcie piękny nieoczekiwany crossover Baby Yody z "Parkiem Jurajskim":

Park Jurajski
Park Jurajski
Przeczytaj także Chłopak z "Parku Jurajskiego" po 25 latach skarży się na dinozaury: velociraptor uderzył mnie w głowę!

Baby Yoda jest oczywiście jednym (dla wielu osób najważniejszym) z dwóch głównych bohaterów serialu "Mandalorian", który opowiada o przygodach tytułowego Mando. Dzieciak okazuje się być jednym z celów łowcy nagród, ten jednak postanawia zaopiekować się małym reprezentantem rasy Yody i razem przeżywają kolejne przygody, wspólnie przemierzając galaktykę. Nowe odcinki pojawiają się co piątek na platformie Disney+.

Zobacz także: Baby Yoda z tytułem Człowieka Roku tygodnika "Time"? Powstała petycja

Tagi: Star Wars Park Jurajski