"Barbie" z Margot Robbie w roli głównej - oto pierwsze zdjęcie i data premiery filmu

27.04.2022 11:25
"Barbie" z Margot Robbie w roli głównej - oto pierwsze zdjęcie i data premiery filmu Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Lalka Barbie doczeka się filmu aktorskiego i to nie byle jakiego - naprawdę mocną obsadą zarządzać będzie nominowana do Oscara Greta Gerwig. Zobaczcie pierwsze zdjęcie z filmu.

Barbie - oto pierwsze zdjęcie i data premiery filmu

Nie spodziewajcie się, że "Barbie" od Grety Gerwig z Margot Robbie w roli tytułowej będzie przypominała klip do utworu "Barbie Girl" zespołu Aqua - nie, nie, nie. Co prawda pierwsze zdjęcie może być nieco zwodnicze, bo przedstawia nam tytułową postać w kabriolecie i kolorowym otoczeniu, ale nie spodziewamy się, żeby całość miała być tak tandetna, jak wspomniane wideo do singla.

Polecamy

Zresztą nie będziemy wam dłużej o tym opowiadali - zobaczcie pierwszy kadr z filmu "Barbie" poniżej:

Przy okazji z tweeta dowiadujemy się, że produkcja z Margot Robbie, Ryanem Goslingiem i Willem Ferrellem zadebiutuje w kinach już 21 lipca 2023 roku.  

Polecamy

Niestety do tej pory nie poznaliśmy zbyt dużo szczegółów dotyczących fabuły filmu. Wiemy, na pewno, że obsada "Barbie" robi naprawdę spore wrażenie -  oprócz Robbie, Goslinga i Ferrella zobaczymy również m.in. gwiazdora Marvela Simu Liu, Kate McKinnon z "SNL" oraz Amerikę Ferrarę. 

Scenarzystami są Noah Baumbach i Greta Gerwig, która również wyreżyseruje projekt. Znając jej twórczość, spodziewamy się, że Gerwig raczej nie opowie "sztampowej" historii o Barbie i jako widzowie otrzymamy coś z wyraźnie zarysowanym przekazem. Tak jak wspomnieliśmy, film "Barbie" zadebiutuje w kinach 21 lipca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.