31.10.2019 16:32

"Bat World", czyli Joker w genialnej parodii "Mad World" Tears for Fears [WIDEO]

Okazuje się, że legendarny przeciwnik Batmana ma wiele talentów. Swoimi umiejętnościami wokalnymi postanowił podzielić się w coverze utworu "Mad World".

Foto: kadr z wideo "Joker- "BAT WORLD" (Mad World Parody)"
Foto: kadr z wideo "Joker- "BAT WORLD" (Mad World Parody)"

"Mad World" zespołu Tears for Fears to kultowy utwór, który na warsztat brało wielu muzyków. Tym razem swoją interpretację utworu postanowił zaprezentować najsłynniejszy z przeciwników Batmana. Jak brzmi "Bat World" w wykonaniu Jokera?

"Bat World", czyli Joker w genialnej parodii "Mad World" 

Na kanale TacoTruck pojawił się cover utworu "Mad World" w wykonaniu najnowszego wcielenia Jokera, w którego brawurowo wcielił się Joaquin Phoenix. Ikoniczny złoczyńca postanowił jednak wprowadzić nieco poprawek do tekstu utworu, dostosowując go do realiów świata, w którym egzystuje. Efekt znajdziecie poniżej.

Jack Black
Jack Black
Przeczytaj także Jack Black sparodiował Jokera. Aktor zatańczył na schodach [WIDEO]

W "Bat World" Joker nawiązuje do swoich licznych wcieleń, jakie mieliśmy szansę podziwiać na ekranie. Wychwala Heatha Ledgera, Jacka Nicholsona i Cesara Romero, krytykuje zaś Jareda Leto określając go mianem "najgorszego Jokera jakiego widzieliśmy". W coverze znalazło się również miejsce na wzmiankę o Robercie PattinsonieLuke'u Skywalkerze, w którego wcielał się Mark Hamill - jeden z odtwórców roli Księcia Zbrodni. Wiele można Jokerowi zarzucić, jednak z całą pewnością nie można odmówić mu talentu wokalnego. 

Zobacz też: David Harbour sparodiował "Jokera", porównując go do... Ulicy Sezamkowej 

Tagi: Duperele Film Joker