"Bat World", czyli Joker w genialnej parodii "Mad World" Tears for Fears [WIDEO]
31.10.2019 16:32
"Bat World", czyli Joker w genialnej parodii "Mad World" Tears for Fears [WIDEO] Fot. kadr z wideo "Joker- "BAT WORLD" (Mad World Parody)"

Okazuje się, że legendarny przeciwnik Batmana ma wiele talentów. Swoimi umiejętnościami wokalnymi postanowił podzielić się w coverze utworu "Mad World".

"Mad World" zespołu Tears for Fears to kultowy utwór, który na warsztat brało wielu muzyków. Tym razem swoją interpretację utworu postanowił zaprezentować najsłynniejszy z przeciwników Batmana. Jak brzmi "Bat World" w wykonaniu Jokera?

"Bat World", czyli Joker w genialnej parodii "Mad World" 

Na kanale TacoTruck pojawił się cover utworu "Mad World" w wykonaniu najnowszego wcielenia Jokera, w którego brawurowo wcielił się Joaquin Phoenix. Ikoniczny złoczyńca postanowił jednak wprowadzić nieco poprawek do tekstu utworu, dostosowując go do realiów świata, w którym egzystuje. Efekt znajdziecie poniżej.

Przeczytaj także

W "Bat World" Joker nawiązuje do swoich licznych wcieleń, jakie mieliśmy szansę podziwiać na ekranie. Wychwala Heatha Ledgera, Jacka Nicholsona i Cesara Romero, krytykuje zaś Jareda Leto określając go mianem "najgorszego Jokera jakiego widzieliśmy". W coverze znalazło się również miejsce na wzmiankę o Robercie PattinsonieLuke'u Skywalkerze, w którego wcielał się Mark Hamill - jeden z odtwórców roli Księcia Zbrodni. Wiele można Jokerowi zarzucić, jednak z całą pewnością nie można odmówić mu talentu wokalnego. 

Zobacz też: David Harbour sparodiował "Jokera", porównując go do... Ulicy Sezamkowej 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.