20.05.2019 13:48

Znamy przeciwników Batmana w najnowszym filmie Matta Reevesa. Których złoczyńców zobaczymy w "Batmanie"?

Na "Batmana" Matta Reevesa trzeba jeszcze trochę poczekać, ale w sieci pojawia się coraz więcej informacji dotyczących najnowszego filmu. Czego dowiedzieliśmy się tym razem? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Batman
fot: kadr z wideo

"Batmana" Matta Reevesa wyczekują wszyscy i chociaż swoją premierę będzie miał dopiero za dwa lata, to w sieci pojawia się coraz więcej informacji, które dotyczą powstającej produkcji. Całkiem niedawno wyszło na jaw, którzy przeciwnicy pojawią się w najnowszej produkcji. Jesteście ciekawi, które czarne charaktery powalczą z Batmanem?

Na razie wyszło na jaw, że w rolę Batmana wcieli się najprawdopodobniej Robert Pattinson. Takie informacje opublikował portal Variety, który doniósł, że o rolę walczy gwiazda sagi "Zmierzch" z Nicolasem Houltem. Obaj aktorzy mogą pochwalić się talentem, który mieli okazję zaprezentować w wielu filmach. Pattinson w "Lost City of Z", czy "High Life", a Hoult w serii "X-Men" i w "Mad Maksie: Na drodze gniewu". 

Które czarne charaktery pojawią się w najnowszym "Batmanie"?

Pewien mężczyzna odnalazł opuszczony Batmobil w lesie
Pewien mężczyzna odnalazł opuszczony Batmobil w lesie
Przeczytaj także Pewien mężczyzna odnalazł opuszczony Batmobil w lesie

Wszystko wskazuje na to, że w "Batmanie" wystąpi garstka złoczyńców, nie tylko jeden. Jak podaje portal slashfilm.com, w filmie pojawią się najprawdopodobniej Pingwin i Kobieta Kot. Ten pierwszy jest jednym z ważniejszych wrogów Batmana. Charakteryzuje go niski wzrost, wielki nos, cylinder i parasol, w którym chowa swoją broń. W rolę tego przeciwnika ma się wcielić Josh Gad, ale informacja nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona. Kobieta Kot jest z kolei typową femme fatale i świetną akrobatką. Kto wcieli się w jej rolę? Dużo fanów chciałoby, żeby to właśnie Kristen Stewart została Kobietą Kot.

Premiera "Batmana" Matta Reevesa. Kiedy w kinach?

Niestety na produkcję trzeba będzie chwilę poczekać. Według informacji, które udzielił reżyser, najnowszy "Batman" będzie bardziej skupiony na detektywistycznej stronie bohatera, a wszystko ma być inspirowane filmami Alfreda Hitchcocka. Premiera filmu ma się odbyć 25 czerwca 2021 roku.

Zobacz także: >>Ben Affleck wyjaśnił, dlaczego nie gra już Batmana<<

Karolina Woźniak
Tagi: Duperele Batman