Batman i Wonder Woman w 1. zwiastunie „Ligi Sprawiedliwości”

Jakub Gańko
27.03.2017 09:17
Batman i Wonder Woman w 1. zwiastunie „Ligi Sprawiedliwości” Fot. kadr z wideo

Wreszcie możemy na własne oczy zobaczyć „Ligę Sprawiedliwości” w akcji. Zapowiada się jej mnóstwo!

Odpowiednik marvelowskich „Avengersów” osadzony w uniwersum DC nabiera coraz poważniejszych kształtów. Mogliśmy już zobaczyć Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborga (Ray Fisher), Flasha (Ezra Miller) oraz Aquamana (Jason Momoa) na wspólnej fotografii - teraz przed nami pierwszy oficjalny trailer nadchodzącego widowiska.

Wpierw Batman ostrzega Wonder Woman przed niebezpieczeństwem. Następnie widzimy cały wybuchowy kolaż efektownych scen z Aquamanem, Flashem i Cyborgiem. W trailerze pojawiają się też komisarz Gordon (J.K. Simmons) oraz Lois Lane (Amy Adams), aczkolwiek ponownie brakuje w składzie Supermana.

Zwiastun obejrzycie poniżej:

Jak wszyscy pamiętamy z zakończenia „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, superbohater poświęcił samego siebie. Wcielający się w jego postać Henry Cavill pozostaje jednak w obsadzie i wiemy, że powróci na wielki ekran. Szczegóły tego powrotu są jednak wciąż owiane tajemnicą.

Czy „Liga Sprawiedliwości” Zacka Snydera zatrze niekorzystne wrażenia po jego ostatnim obrazie z uniwersum DC i wzbudzającym kontrowersje „Legionie samobójców”? Przekonamy się o tym 17 listopada 2017 roku, kiedy film wejdzie na ekrany polskich kin. A jeszcze wcześniej, bo już 2 czerwca 2017, będziemy mogli przyjrzeć się „Wonder Woman”.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.