27.03.2017 09:17

Batman i Wonder Woman w 1. zwiastunie „Ligi Sprawiedliwości”

Wreszcie możemy na własne oczy zobaczyć „Ligę Sprawiedliwości” w akcji. Zapowiada się jej mnóstwo!

Batman i Wonder Woman w 1. zwiastunie „Ligi Sprawiedliwości”
foto: kadr z wideo

Odpowiednik marvelowskich „Avengersów” osadzony w uniwersum DC nabiera coraz poważniejszych kształtów. Mogliśmy już zobaczyć Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborga (Ray Fisher), Flasha (Ezra Miller) oraz Aquamana (Jason Momoa) na wspólnej fotografii - teraz przed nami pierwszy oficjalny trailer nadchodzącego widowiska.

Wpierw Batman ostrzega Wonder Woman przed niebezpieczeństwem. Następnie widzimy cały wybuchowy kolaż efektownych scen z Aquamanem, Flashem i Cyborgiem. W trailerze pojawiają się też komisarz Gordon (J.K. Simmons) oraz Lois Lane (Amy Adams), aczkolwiek ponownie brakuje w składzie Supermana.

Zwiastun obejrzycie poniżej:

Jak wszyscy pamiętamy z zakończenia „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, superbohater poświęcił samego siebie. Wcielający się w jego postać Henry Cavill pozostaje jednak w obsadzie i wiemy, że powróci na wielki ekran. Szczegóły tego powrotu są jednak wciąż owiane tajemnicą.

Czy „Liga Sprawiedliwości” Zacka Snydera zatrze niekorzystne wrażenia po jego ostatnim obrazie z uniwersum DC i wzbudzającym kontrowersje „Legionie samobójców”? Przekonamy się o tym 17 listopada 2017 roku, kiedy film wejdzie na ekrany polskich kin. A jeszcze wcześniej, bo już 2 czerwca 2017, będziemy mogli przyjrzeć się „Wonder Woman”.

Jak Wam się podoba 1. zwiastun „Ligi Sprawiedliwości”?

Jakub Gańko
Tagi: Zwiastuny Liga Sprawiedliwości