13.03.2019 10:57

Batman stawia czoła Żółwiom Ninja. Zobaczcie zwiastun filmu "Batman vs TMNT"

DC zapowiedziało crossover już w 2018 roku, ale zobaczenie go na własne oczy, to zupełnie inne doświadczenie. Zobaczcie zwiastun, w którym Batman poznaje Żółwie Ninja. 

Batman kontra Żółwie Ninja
foto: materiały prasowe

W lutym 2019 roku DC zaprezentowała pierwsze zdjęcia z produkcji "Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles", która inspirowana jest komiksami z 2015 roku, które przedstawiały wspólne przygody Mrocznego Rycerza i Wojowniczych Żółwi. Uwielbiające pizzę gady trafiają do Gotham, gdzie szybko "zaprzyjaźniają się" z tamtejszym stróżem prawa. Okazuje się jednak, że ich światom grozi niebezpieczeństwo, któremu mogą zapobiec tylko dzięki współpracy.

Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja - zwiastun

Batmanowi z pomocą przyjdą nie tylko Wojownicze Żółwie Ninja, ale również Robin i Batgirl. W filmie zobaczymy też wielu złoczyńców - jest Joker, Pingwin, Ra's al Ghul, a także Shredder. Zobaczcie zwiastun produkcji "Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles":

W obsadzie pojawią się weteran branży Troy Baker, który zagra zarówno Batmana, jak i Jokera, Darren Criss jako Raphael, Kyle Mooney jako Michelangelo, Baron Vaughn w roli Donatello oraz Eric Bauza, który zagra Leonardo. Dołączą do nich Rachel Bloom, wcielająca się w Batgirl, Tom Kenny jako Penguin, John DiMaggio w roli Mr. Freeze'a, Tara Strong, która zagra Harley Quinn i Poison Ivy, Carlos Alazraqui użyczający głosu Bane'owi, oraz Cas Anvar jako Ra's al Ghul.

Shazam
Shazam
Przeczytaj także Wiemy, kto zagra Batmana w "Shazamie!"

Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja - kiedy premiera?

"Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles" zadebiutuje 31 marca 2019 roku podczas festiwalu WonderCon w Anaheim, w stanie Kalifornia. Film będzie dystrybuowany cyfrowo oraz w wersji Blu-Ray. Niestety, nie wiemy, kiedy trafi do ogólnej sprzedaży. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Wojownicze Żółwie Ninja Batman