„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w ostatecznym zwiastunie

Robert Skowronski
12.02.2016 10:11
„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w ostatecznym zwiastunie Fot. kadr z wideo

W sieci udostępniony został przez studio Warner Bros. finalny trailer filmu Zacka Snydera. Zobaczcie zwiastun „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Starcie tytanów zostanie zaprezentowane na polskich ekranach 1 kwietnia 2016 roku. O ile we wcześniejszych zapowiedziach dzieła Batman prezentował się raczej jako worek treningowy swojego oponenta, tak teraz wygląda na to, że będzie w stanie pokazać Supermanowi na co go stać.

Postrzeganie przybysza z Kryptonu przez mieszkańców Ziemi uległo zmianie. Dla wielu Superman dalej jest symbolem nadziei, ale niektórzy obarczają go odpowiedzialnością za szerzący się chaos. Bruce Wayne również nie ma o nim najlepszego zdania. Herosi rozpoczynają wojnę przeciwko sobie. W tym czasie pojawia się jednak zagrożenie w postaci pewnego potężnego złoczyńcy. Światu grozi zniszczenie.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg i Jeremy Irons. Aktor wcielający się w Człowieka Nietoperza wyznał, że nie wyklucza możliwości wyreżyserowania dzieła o Batmanie. Ben Affleck ma się podjąć zadania tylko wtedy, gdy będzie miał wystarczająco ciekawy pomysł na fabułę.

Zobaczcie nowy zwiastun filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”:

Według nieoficjalnych źródeł w dziele Snydera zobaczymy oprócz Supermana, Batmana i Wonder Woman innych członków Ligi Sprawiedliwości. Teorie mówią o tym, że na ekranie pojawi się Aquaman (Jason Momoa). Ma o tym świadczyć fakt, że bohater doczekał się już swojej oficjalnej figurki. Z kolei w jednym epizodzie ma się pojawić Cyborg (Ray Fisher), podobnie też Flash (Ezra Miller).

Henry Cavill, który wciela się w postać Clarka Kenta, wyjawił w jednym z wywiadów jak ma wyglądać początek filmu:

Pewien z budynków należących do Bruce'a Wayne'a zostaje zniszczony. Próbuje on ocalić wszystkich ludzi wewnątrz, ale nie może. Dlatego jest wściekły i boi się tego, co Superman może zrobić. Dlaczego inni chcą zaufać temu obdarzonemu supermocami kosmicie? A co, jeśli on postanowi obrócić się przeciwko nam?

Polecamy Wam także trailer filmu Snydera w przedziwnej, alternatywnej wersji.

Jak Wam się podoba zwiastun filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.