„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w telewizyjnym spocie

Robert Skowronski
11.01.2016 11:14
„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w telewizyjnym spocie Fot. kadr z wideo

Wytwórnia Warner Bros. Pictures udostępniła spot, w którym możemy zobaczyć starcie pomiędzy superbohaterami. Jak wygląda scena z filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”?

Obraz w reżyserii Zacka Snydera trafi na rodzime ekrany 1 kwietnia 2016 roku. Już wcześniej opublikowany został trailer obrazu, jednak teraz możemy się zaznajomić z krótkim spotem telewizyjnym, a tym samym zobaczyć nową scenę. Zaprezentowani zostają w niej nie tylko herosi z uniwersum DC Comics, ale także wóz należący do Mściciela z Gotham.

Przekonajcie się czy Superman krwawi...

Henry Cavill, który wciela się w postać Clarka Kenta, wyjawił w jednym z wywiadów jak ma wyglądać początek filmu:

Pewien z budynków należących do Bruce'a Wayne'a zostaje zniszczony. Próbuje on ocalić wszystkich ludzi wewnątrz, ale nie może. Dlatego jest wściekły i boi się tego, co Superman może zrobić. Dlaczego inni chcą zaufać temu obdarzonemu supermocami kosmicie? A co, jeśli on postanowi obrócić się przeciwko nam?

Według niepotwierdzonych źródeł wyprodukowanie filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” kosztowało 410 milionów dolarów. To kwota prawie dwukrotnie wyższa niż ta, którą wyłożono na „Człowieka ze stali” Snydera.

Sama fabuła skupi się na chęci poskromienia Supermana przez Batmana. W tym czasie świat rozważa jakiego typu superbohatera potrzebuje. Gdy herosi toczą własną wojnę, pojawia się nowe zagrożenie dla rodzaju ludzkiego. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg i Jeremy Irons. Aktor wcielający się w Człowieka Nietoperza wyznał, że nie wyklucza możliwości wyreżyserowania dzieła o Batmanie. Ben Affleck ma się podjąć zadania tylko wtedy, gdy będzie miał wystarczająco ciekawy pomysł na fabułę.

Jak Wam się podoba telewizyjny spot „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.