25.03.2016 08:03

Batman z klocków LEGO w 1. zwiastunie

Oto powrót zbudowanego z klocków Batmana. Jest jeszcze bardziej ironiczny, jeszcze bardziej bezczelny. Przekonajcie się o tym poprzez zwiastun filmu „The Lego Batman Movie”.

Batman z klocków LEGO w 1. zwiastunie
foto: kadr z wideo

Już 1 kwietnia 2016 roku na nasze ekrany zawita „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, jednak Mściciel z Gotham otrzyma kolejny obraz. Mrocznym Rycerzem będzie Will Arnett, a przynajmniej jego głos, gdyż „The Lego Batman Movie” to film animowany. Aktor zbudowanego z klocków superbohatera dubbingował już wcześniej przy okazji nominowanego do Oscara „Lego: Przygoda”.

W zwiastunie widzimy m.in. jaskinię, w której przebywa klockowy heros. Opowiedział o niej Will Arnett:

"

Jaskinia jest jeszcze lepsza, niż ją pamiętamy, jest po prostu świetna. Uwielbiam zgłębiać codzienność Batmana, obserwować, jak to jest walczyć co dzień ze zbrodnią. Bawi mnie na przykład pomysł Batmana, który przespał budzik. To go naprawdę uczłowiecza. "

Reżyserem filmu jest Chris McKay, zaś producentami Phil Lord i Chris Miller, którzy byli odpowiedzialni za „LEGO: Przygoda”, a obecnie zajmują się obrazem o młodym Hanie Solo. Swoich głosów w dziele oprócz Willa Arnetta udzielą też Ralph Fiennes (Alfred), Rosario Dawson (Barbara Gordon), Michael Cera (Dick Grayson/Robin) i Zach Galifianakis (Joker).

Zobaczcie zwiastun filmu „The Lego Batman Movie”:

Obraz trafi do kin 10 lutego 2017 roku. Na dany moment nie wyjawiono zbyt wiele o fabule filmu. Wiemy jednak, że mamy w nim usłyszeć głos Mariahy Carey, będzie ona dubbingować burmistrza Gotham, Marion Grange.

Miejmy nadzieję, że Will Arnett będzie zadowolony ze swojego przedstawienia Batmana. Christian Bale do dziś wyrzuca sobie, że mógł sobie lepiej poradzić z postacią Mrocznego Rycerza.

Jak Wam się podoba 1. zwiastun „The Lego Batman Movie”?

Robert Skowronski
Tagi: Batman Zwiastuny