Ben Affleck i Matt Damon ponownie połączą siły. Zrealizują film o ograbieniu McDonalds

Natalia Hluzow
03.08.2018 17:12
Ben Affleck i Matt Damon ponownie połączą siły. Zrealizują film o ograbieniu McDonalds Fot. Max DeAngelo, PacificCoastNews/EAST NEWS

Słynny duet z Hollywood szykuje nowy film. Ben Affleck i Matt Damon przeniosą na ekran prawdziwą historię byłego policjanta, który okradł McDonalds na 24 miliony dolarów.

Ben Affleck i Matt Damon znają się od lat i odnieśli już niejeden wspólny sukces. Teraz, po dwóch dekadach od powstania „Buntownika z wyboru” i „Dogmy”, ponownie spotkają się na planie filmowym. Matt Damon wystąpi, a Ben Affleck wyreżyseruje film o byłym policjancie, który ukradł 24 miliony dolarów, fałszując losy w loterii Monopoly prowadzonej przez McDonalds.

Film o człowieku, który okradł McDonalds

Film będzie ekranizacją publikacji Jeffa Maysha, do której prawa zdobyła wytwórnia Fox. Opowiada ona o mężczyźnie, który objął stanowisko szefa ochrony w McDonalds, po czym zaczął fałszować losy w popularnej loterii Monopoly. W akcję zaangażowana była podobno mafia, stali bywalcy strip clubów, dealerzy narkotyków, a nawet mormoni. Kiedy Jerome Paul Jacobson, bo tak nazywał się oszust, wyprowadził z sieci fast food 24 miliony dolarów, sprawą zainteresowało się samo FBI.

Affleck i Damon wyprodukują swój film za pośrednictwem ich firmy Pearl Street. Scenariusz napiszą autorzy tekstów do „Deadpoola” i „Deadpoola 2”Paul Wernick i Rhett Reese. Data premiery ani tytuł filmu nie są jeszcze znane.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.