Ben Affleck i Michael Keaton powrócą do roli Batmana w filmie "The Flash"

21.08.2020 10:48
Ben Affleck i Michael Keaton powrócą do roli Batmana w filmie "The Flash" Fot. DC ENT./DUNE ENT/SYNCOPY/WARNER BROS / Album/EAST NEWS

Wygląda na to, że Ben Affleck nie pożegnał ostatecznie postaci Bruce'a Wayne'a. Co wiemy o jego występie w "The Flash"?

Wygląda na to, że fani przedwcześnie pożegnali Batmana w wykonaniu Bena Afflecka. Vanity Fair podało do wiadomości zaskakujące wieści dotyczące udziału Afflecka w nadchodzącej produkcji z uniwersum DC. Jednak nie tylko on powróci jako Batman.

Ben Affleck i Michael Keaton powrócą do roli Batmana w filmie "The Flash"

Produkcja traktująca o solowych przygodach Barry'ego Allena aka Flasha dotyczyć ma alternatywnych rzeczywistości. W ten właśnie sposób główny bohater będzie miał okazję poznać różne wcielenia znanych superbohaterów. W tym właśnie Batmana.

Przeczytaj także

Jak się okazuje, w projekt zaangażowani zostali zarówno Ben Affleck (który wystąpił w tej roli w filmach "Legion samobójców", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" i "Liga Sprawiedliwości") jak i Michael Keaton (którego podziwialiśmy w adaptacjach Tima Burtona). Jednakże, w przeciwieństwie do Keatona, występ Afflecka nie będzie epizodyczny i znacząco wpłynie na fabułę, a przede wszystkim - jej emocjonalny impakt. Jak wyznała producentka filmu, Barbara Muschiett, Ben Affleck wykazał się dużym entuzjazmem w powrocie do roli Batmana, co nieco zaskoczyło twórców.

"The Flash" w reżyserii Andy'ego Muschiettiego zadebiutuje 3 czerwca 2022 roku. W tytułowej roli powróci Ezra Miller.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.