Ben Affleck „imituje” głos byłego Batmana
Kamil Dachnij
29.05.2017 14:42
Ben Affleck „imituje” głos byłego Batmana Fot. kadr z filmu

Obecny odtwórca Człowieka Nietoperza bardziej poważany jest jako reżyser, aniżeli aktor. Filmik nakręcony na potrzeby Red Nose Day potwierdza dlaczego. 

Nie jest łatwo być Benem Affleckiem w dzisiejszych czasach. Choć chwalony za reżyserię do takich filmów jak „Gdzie jesteś, Amando” i „Argo”, to aktorsko bywa u niego różnie. Gdy ogłoszono, że to właśnie on zostanie nowym Batmanem, w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Wielu fanów nie wierzyło, że aktor będzie w stanie dobrze oddać słynnego superbohatera DC, tym bardziej po generalnie chwalonej grze Christiana Bale’a w trylogii Christophera Nolana.

Akurat rola Afflecka w „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości” to zapewne jeden z nielicznych plusów tego powszechnie krytykowanego obrazu, ale jest jeszcze wielu widzów, którzy nie są przekonani. W ramach Red Nose Day, który odbył się 25 maja 2017 roku, to prawdopodobnie dla nich nakręcono wideo, gdzie dzieciak prosi aktora, aby przemówił głosem Batmana, ale nie tego, o którym pomyślał nowy Bruce Wayne. Zobaczcie:

Rzecz została pomyślana jako żart, ale trudno nie zauważyć, że ostatnie słowa Afflecka o „niedostępności Christiana Bale’a” są powiedziane w dość emocjonalny sposób. Z drugiej strony aktor rozczarował dziecko bardzo nieudaną próbą oddania słynnego growlingu poprzedniego Batmana, więc zasłużył na odpowiednią ripostę.

Afflecka mogliśmy ostatnio podziwiać w podwójnej roli – jako reżysera i odtwórcy roli w filmie „Nocne życie” z 2016 roku. Przez dłuższy czas wiązano jego nazwisko z reżyserią osobnego filmu o Batmanie, ale dowodzenie ostatecznie przejął Matt Reeves, który znany jest ze swojej pracy przy „Ewolucji planety małp” z 2014 roku i wchodzącej na ekrany kin w lipcu 2017 roku „Wojny o planetę małp”. Jeszcze nie mamy konkretnych informacji, jak nowy Batman może wyglądać, ale być może pojawi się w nim Jared Leto jako Joker. Panowie wówczas będą mieli okazję zmazać wrażenie, jakie pozostawiły po sobie filmy „Legion samobójców” oraz „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości”. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.