Ben Affleck trafił na odwyk alkoholowy. Czy produkcja „Batmana” stoi pod znakiem zapytania?

Sergiusz Kurczuk
23.08.2018 15:02
Ben Affleck trafił na odwyk alkoholowy. Czy produkcja „Batmana” stoi pod znakiem zapytania? Fot. Jaxson / SplashNews.com/EAST NEWS

Niepokojące wieści dla fanów Bena Afflecka i solowego filmu o Batmanie. Według najnowszych informacji aktor trafił na odwyk. Czy wpłynie to na produkcję solowej historii Mrocznego Rycerza?

Ben Affleck nie ma ostatnio szczęścia. Wciąż nie wiadomo, czy aktor wystąpi w zapowiadanym solowym filmie o Batmanie. Gwiazdor spotkał się z ostrą krytyką swojej roli ze strony widzów filmów „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” i „Liga Sprawiedliwości”. Teraz sprawę skomplikowały wydarzenia z życia prywatnego. Według najnowszych informacji Affleck trafił na odwyk z powodu problemów z uzależnieniem od alkoholu.

Ben Affleck na odwyku - jak wpłynie to na produkcję Batmana?

Portal TMZ doniósł, że gwiazdor trafił do ośrodka walki z uzależnieniami po długiej walce z nałogiem alkoholowym. Od wielu miesięcy miała go do tego namawiać żona Jennifer Garner. Informacje potwierdził serwis People, opisując scenę, w której aktorka odwozi pijanego Afflecka do specjalistycznej placówki. Sytuację skomentowało anonimowe źródło portalu. 

On szuka leczenia. Wie, że potrzebuje pomocy i głośno o tym mówi. 

To jednak nie koniec. W sieci pojawiły się zdjęcia, które zdają się potwierdzać powyższe rewelacje. 

Ben Affleck Fot. foto: SplashNews.com/SPLASH NEWS/EAST NEWS

Garner postanowiła zainterweniować po tym, jak ostatnimi czasy jej mąż zaczął nadużywać alkoholu, co zauważyli paparazzi wielu kolorowych mediów. To nie pierwszy raz, kiedy Affleck zmaga się ze swoim uzależnieniem. Po raz pierwszy trafił na odwyk w 2001 roku. Od tego czasu szukał pomocy u specjalistów jeszcze dwa razy. Ostania odwyk Afflecka miał miejsce w grudniu 2017 roku.

Trudno powiedzieć jak obecna sytuacja wpłynie na wciąż powstający film Matta Reveesa. Początkowo nowe przygody Batmana miał reżyserować sam Affleck. W końcu Warner Bros. zatrudniło innego filmowca. Potem pojawiły się spekulacje, że aktor nie założy ponownie kostiumu Mrocznego Rycerza. Oficjalnie potwierdzono jedynie, że gwiazdor weźmie udział przy tworzeniu filmu jako producent

Data premiery nowego „Batmana” nie jest znana. Początkowo film miał trafić do kin w roku 2018. Zdjęcia mają ruszyć wiosną 2019 roku. Miejmy nadzieję, że Affleck poradzi sobie w końcu z nałogiem i znów zobaczymy go na dużym ekranie. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.