30.10.2018 18:24

Wygraj płytę DVD z filmem "Berek"! [KONKURS]

Opowieść o piątce przyjaciół, która od 30 lat spotyka się, by przez miesiąc grać w berka już 31 października 2018 zadebiutuje na DVD i Blu-Ray w Polsce. Z tej okazji mamy dla Was 3 egzemplarze komedii "Berek" do wygrania!

Berek film na DVD i Blu-Ray
foto: materiały prasowe

Hitowa komedia "Berek", która zadebiutowała w polskich kinach 6 lipca 2018 roku, już 31 października trafi na DVD i Blu-Ray. Dla wszystkich tych, którzy tego dnia od halloweenowych horrorów wolą zdrową dawkę śmiechu, przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać jedną z 3 płyt z filmem "Berek".

"Berek" - wygraj DVD z filmem

Szalona komedia w reżyserii Jeffa Tomsica to oparta na faktach opowieść o losach grupy przyjaciół, którzy co roku spotykają się, by przez miesiąc grać w berka. Nie jest to jednak zwykła gonitwa, a pełne zaskoczeń starcie, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bohaterowie ryzykują własną głową, pracą i relacjami z bliskimi, by przekazać tytuł berka dalej. W rolę jedynego niepokonanego gracza wciela się znany z roli Hawkeye'a Jeremy Renner. Partnerują mu Jon Hamm ("Mad Men"), Ed Helms ("Kac Vegas"), Jake Johnson, Hannibal Buress, a także Isla Fisher, Annabelle Wallis, Rashida Jones i Leslie Bibb. 

Jeśli chcesz, by jedna z 3 płyt DVD filmem "Berek" trafiła w Twoje ręce, odpowiedz na konkursowe pytanie, które znajdziesz w poniższym formularzu. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 5 listopada 2018 do godziny 12:00. Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Powodzenia!

Zwycięzcy konkursu

W konkursie zwyciężyli:

Michał S.

Paweł S.

Magdalena Z.

Gratulujemy!

Natalia Hluzow
Tagi: Berek