Beyoncé i Donald Glover śpiewają "Miłość rośnie wokół nas" w nowej zapowiedzi "Króla Lwa"

21.06.2019 09:35
Beyoncé i Donald Glover śpiewają "Miłość rośnie wokół nas" w nowej zapowiedzi "Króla Lwa" Fot. kadr z filmu Król Lew

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź nowej wersji filmu "Król Lew". Gwiazdy produkcji śpiewają w niej słynny hit wykonany oryginalnie przez Eltona Johna.

Film "Król Lew" zasłynął nie tylko niezwykle poruszającą historią afrykańskich zwierząt, ale również dzięki ścieżce dźwiękowej, do której powstania przyczynił się Elton John. Piosenka "Miłość rośnie wokół nas" (w oryginale znana jako "Can You Feel the Love Tonight") przeszła do historii kina i została uhonorowana Oscarem.

W nowej wersji słynnej animacji Disneya nie zabraknie tego utworu. Zostanie zaśpiewany przez odtwórców głównych ról - Beyoncé Knowles (Nala) i Donalda Glovera (Simba). Jak "Miłość rośnie wokół nas" prezentuje się w nowej wersji?

"Król Lew" - nowa wersja piosenki "Miłość rośnie wokół nas"

Od kilku lat Disney tworzy aktorskie wersje swoich najsłynniejszych filmów animowanych. Podobnie jest w przypadku "Króla Lwa", który nastręczył twórcom problemu natury technicznej. Produkcja z 1994 roku to jedyny tytuł Disneya, w którym nie pojawiają się postacie ludzkie, więc nowa odsłona została całkowicie stworzona przy pomocy efektów CGI. Trwa więc spór, czy film jest animacją, czy produkcją aktorską. Chociaż nowy "Król Lew" będzie się różnił od oryginału, nie zabraknie kluczowych elementów, które pojawiły się w produkcji sprzed 25 lat. Jednym z nich jest miłość między Simbą i Nalą oraz piosenka opowiadająca o tym uczuciu. 

Dzięki nowemu spotowi telewizyjnemu możemy posłuchać fragmentu piosenki z "Króla Lwa" w zupełnie nowym wykonaniu. Dla odtwórców Simby i Nali zaśpiewanie utworu nie było problemem, bo oboje zajmują się muzyką. To, która wersja "Miłość rośnie wokół nas" jest lepsza, pozostawiamy już fanom "Króla Lwa".

 

Piosenka to jednak nie wszystko, co pojawia się w spocie. Widzimy również scenę, w której Mufasa (w tej roli ponownie James Earl Jones), mówi swojemu małemu synowi (JD McCrary), by szukał odpowiedzi na dręczące go pytania pośród gwiazd, gdzie mieszkają poprzedni władcy Lwiej Skały. 

Przeczytaj także

"Król Lew" - kiedy premiera?

Prawdopodobnie nowa wersja piosenki "Miłość rośnie wokół nas" trafi na płytę z oficjalną ścieżką dźwiękową z filmu. W produkcji reżyserowanej przez Jona Favreau wystąpili ponadto Seth Rogen, Chiwetel Ejiofor, Alfre Woodard, Billy Eichner, John Kani, John Oliver, Florence Kasumba, Eric André i Keegan-Michael Key. Film trafi do polskich kin 19 lipca 2019 roku. Będzie dostępny również w wersji z polskim dubbingiem. 

Zobacz też: Nie tylko "Król Lew" - lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.