04.06.2019 08:42

Beyoncé jako Nala w nowej zapowiedzi "Króla Lwa"

W sieci pojawił się najnowszy teaser aktorskiej wersji "Króla Lwa". Słyszymy w nim głos Beyoncé Knowles, która wcieliła się w Nalę - ukochaną głównego bohatera.

Król Lew
foto: kadr z filmu Król Lew

Na ten film czekają miliony widzów na całym świecie. Przede wszystkim wszyscy miłośnicy animacji Disneya, którzy wychowali się na oryginalnym "Królu Lwie" z 1994 roku. Po 25 latach szefowie wytwórni zdecydowali się powołać do życia nową "aktorską" wersję produkcji z zupełnie inną techniką animacji i obsadą. W sieci pojawił się nowy teaser, w którym możemy usłyszeć, jak Beyoncé Knowles prezentuje się w roli Nali. 

"Król Lew" - Beyoncé Knowles jako Nala w zapowiedzi filmu Disneya

Chociaż w ciągu ostatnich miesięcy fani "Króla Lwa" mogli zobaczyć kilka zwiastunów, do tej pory w żadnym z nich Nala nie przemawiała jeszcze głosem słynnej piosenkarki. W nowej zapowiedzi widzimy kilka niepublikowanych wcześniej fragmentów filmu. Motywem przewodnim zapowiedzi jest Nala przekonująca Simbę, by powrócił do domu i odebrał koronę swojemu stryjowi Skazie, który podstępem pozbył się prawowitych dziedziców Lwiej Skały. 

W teaserze widzimy krótkie streszczenie losów Simby, aż do spotkania z Nalą. Po emocjonujących scenach, w których lwica przekonuje głównego bohatera, by powrócił do domu, pojawia się rozluźnienie napięcia w postaci finałowego fragmentu - wsparcia w postaci Timona i Pumby. Zapowiedź pojawiła się na kanale YouTube piosenkarki, podkładającej głos pod Nalę. To jednak niejedyna forma promocji ze strony Beyoncé. Na jej Instagramie fani mogą podziwiać kostium inspirowany "Królem Lwem".

Król Lew plakaty
Król Lew plakaty
Przeczytaj także Na najnowszych plakatach z "Króla Lwa" pojawili się główni bohaterowie filmu. Jak wam się podobają?

"Król Lew" - kiedy premiera filmu?

Oprócz Beyoncé w nowej wersji "Króla Lwa" reżyserowanego przez Jona Favreau, wystąpili również Donald Glover, John Oliver, Seth Rogen, Eric André oraz Billy Eichner. W Mufasy w występie gościnnym usłyszymy ponownie Jamesa Earla Jonesa. Do Polski film trafi najprawdopodobniej w dwóch wersjach językowych - z napisami i dubbingiem. Na razie nie podano obsady polskiego udźwiękowienia. Premiera "Króla Lwa" odbędzie się 19 lipca 2019 roku.

 Zobacz też: Czy nowa wersja "Króla Lwa" naprawi błąd oryginału? 

Tagi: News Król Lew Disney Beyoncé