Bill Cosby planuje... tournee ze stand-upem: "Świat chce zobaczyć pana Cosby'ego"

08.07.2021 11:49
Bill Cosby planuje... tournee ze stand-upem: "Świat chce zobaczyć pana Cosby'ego" Fot. AP/Associated Press/East News

Oto jeden z najgłupszych pomysłów ostatniego roku: Bill Cosby planuje... wyruszyć w trasę jako komik. Jego rzecznik prasowy stwierdził, że "świat chce zobaczyć pana Cosby'ego".

Bill Cosby zamierza wyruszyć w trasę komediową

Niedługo po tym, gdy Bill Cosby został zwolniony z więzienia, aktor zamierza wrócić do show-biznesu. Tak - Bill Cosby stwierdził, że zamierza wyruszyć w trasę jako komik. Nie pojedyncze imprezy - artysta chce wyruszyć w pełnoprawną trasę po klubach Ameryki.

Polecamy

Jak podaje TMZ, rzecznik prasowy Cosby'ego Andrew Wyatt potwierdził, że 83-latek zaczął poszukiwać promotorów i właścicieli klubów, którzy chcieliby zaprosić komika do swoich lokali. Podobno wielu z nich potwierdziło, że są otwarci na propozycję. Swoją wypowiedź Wyatt zakończył dość niefortunnym stwierdzeniem:

Świat chce zobaczyć pana Cosby'ego.

Tutaj chyba się nie zgodzimy z Wyattem - biorąc pod uwagę, że Cosby był oskarżony przez ponad 60 kobiet o różnorodne zbrodnie, od gwałtu, przez napaść seksualną, czy nawet dopuszczanie się do molestowania osób nieletnich, trudno jest uwierzyć, że ktokolwiek chciałby obejrzeć Cosby'ego żartującego na scenie.

Polecamy

Cosby przez ostatnie 2 lata przebywał w więzieniu, aż do momentu, kiedy Sąd Najwyższy w Pensylwanii stwierdził, że ten został skazany niepoprawnie - w wyniku wcześniejszego porozumienia aktorem z prokuratorem, Cosby miał zapewniony immunitet. Jak nietrudno się domyślić, jego ofiary, ich rodziny i osoby wspierające ruch #MeToo nie są zbyt zadowolone z tego obrotu zdarzeń.

Wśród osób, które wsparły Cosby'ego znalazła się natomiast m.in. Phylicia Rashad, która niegdyś była ekranową partnerką Cosby'ego, a obecnie jest dziekanem Uniwersytetu Howard. Niedługo po tym, zarówno ona, jak i uniwerek wystosowały oświadczenia, w których przeprosiły za post wyrażający zadowolenie z sytuacji Cosby'ego. Howard wysłał nawet oficjalną reprymendę w kierunku Rashad. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.