Bill Murray i Sofia Coppola znów razem. Pierwszy zwiastun filmu „On the Rocks”

19.08.2020 18:59
Bill Murray i Sofia Coppola znów razem. Pierwszy zwiastun filmu „On the Rocks” Fot. . Marco Provvisionato / IPA/Press Association/East News

W sieci pojawił się zwiastun nowego komediodramatu w reżyserii Sofii Coppoli. W roli głównej Bill Murray. To kolejne spotkanie duetu, który zachwycił krytyków i publiczność filmem „Między słowami”. O czym opowie „On the Rocks”?

„On the Rocks” to opowieść o burzliwej relacji ojca i córki, którzy przerabiają własne problemy podczas wspólnej wyprawy do Nowego Jorku. Wycieczka we dwójkę stanie się idealną okazją do omówienia problemów, które skrzętnie i umiejętnie przed sobą ukrywali. 

Przeczytaj także

„On the Rocks” – zwiastun

Dziś zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji. Prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„On the Rocks” – obsada i ekipa

Film napisała i wyreżyserowała Sofia Coppola. Na ekranie zobaczymy natomiast Billa Murraya, jako centralną postać obrazu. Będzie to kolejne spotkanie tego duetu, po świetnie przyjętym i chętnie nagradzanym filmie „Między słowami” z 2003 roku.

W filmie wystąpią także: Rashida Jones, Marlon Wayans, Jenny Slate, Jessica Henwick, Barbara Bain, Nadia Dajani oraz Jules Willcox.

Przeczytaj także

„On the Rocks” – kiedy premiera?

Film ma zadebiutować tej jesieni na platformie streamingowej AppleTV+. Może trafić także do limitowanej dystrybucji kinowej. Oznaczałoby to zresztą, że będzie mógł ubiegać się o nominację do Oscara, co przy takim zestawie nazwisk i temacie wydaje się wielce prawdopobonym krokiem. 

Czytaj także: Nadciąga nowy "Egzorcysta"! Kiedy zadebiutuje reboot kultowego horroru? 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.