Bill Skarsgård jako Joker w nowym "Batmanie" - zobaczcie ciekawy fanart

18.06.2020 12:34
Bill Skarsgård jako Joker w nowym "Batmanie" - zobaczcie ciekawy fanart Fot. Richard Shotwell/Invision/AP/East News

Bill Skarsgård jako nowe wcielenie Księcia Zbrodni? To spełniłoby marzenia wielu fanów. Pasuje do roli?

Ekrany kin widziały już kilka różnych wcieleń Jokera. A jeśli wierzyć pogłoskom, za sprawą nowego "Batmana" z Robertem Pattinsonem w roli głównej, czeka nas kolejna wersja Księcia Zbrodni. Wielu fanów widziałoby w tej roli Billa Skarsgårda, najmłodszego aktora ze słynnej szwedzkiej rodziny.

Bill Skarsgård jako Joker w nowym "Batmanie" 

Informowaliśmy was niedawno o pogłoskach, jakoby w sequelu "Batmana" Matta Reevesa miał pojawić się Joker. Taki obrót spraw nie byłby zaskakujący, w końcu to najbardziej ikoniczny przeciwnik tytułowego bohatera. Nie ma być to jednak zeszłoroczny Joker, w którego brawurowo wcielił się Joaquin Phoenix, a zupełnie nowa interpretacja postaci. Internauta posługujący się pseudonimem britedit, postanowił sprawdzić, jak Bill Skarsgård prezentowałby się w tej roli. Efekt znajdziecie poniżej.

Przeczytaj także

Wspomniany artysta to oczywiście nie jedyna osoba, która marzy o Jokerze w wykonaniu Billa. W sieci znajdziecie całą masę fan artu z młodym Szwedem w roli głównej. Oto kilka z nich:

Czy Bill pasuje do roli Jokera? Cóż, trzeba przyznać, że warunki fizyczne posiada (zwłaszcza specyficzny uśmiech), a i grać potrafi. Ma też doświadczenie w graniu przerażających klaunów, w końcu to on wcielił się w Pennywise'a w obu częściach horroru "To"

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.