12.09.2017 10:29

Bill Skarsgård uśmiecha się jak Pennywise bez charakteryzacji. Jest jeszcze straszniej!

W kinach triumfy święci ekranizacja książki Stephena Kinga pod tytułem „To”. W klauna Pennywise'a wcielił się młody aktor Bill Skarsgård. Krótkim nagraniem wideo na Instagramie udowodnił, że jest urodziny do tej roli. 

Pennywise, To
foto: EastNews/Marco Grob

Nastały złe czasy dla koulrofobów. Wszystko za sprawą filmu „To” w reżyserii Andresa Muschiettiego. Ekranizację jednej z klasycznych powieści Stephena Kinga można od 8 września 2017 roku oglądać w polskich kinach. Nie minął jeszcze tydzień od premiery, a horror już pobił rekordy popularności. W samych Stanach zjednoczonych w ciągu trzech pierwszych dni film zarobił 117,2 miliona dolarów. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, jak pomysłowa była promocja produkcji. Szał na przerażające klauny był tak wielki, że amerykańska policja postanowiła uspokoić zaniepokojonych dziwnymi osobnikami obywateli. Wygląda na to, że Bill Skarsgård również przyczynił się do sukcesu, bo jak nikt inny nadawał się do roli morderczego Pennywise'a.

Pamiętacie, jak pisaliśmy, że dzieci grające w „Tym” naprawdę bały się Skarsgårda na planie zdjęciowym? Lęk doprowadzał młodych aktorów do łez. Nie dziwimy się im. Na Instagramie pojawiło się krótkie wideo, na którym Skarsgård zupełnie bez żadnej charakteryzacji robi minę, której nie powstydziłby się najbardziej upiorny klaun. Ten uśmiech przekonał nas, że nie było lepszego kandydata na Pennywise'a. Zresztą zobaczcie sami, tylko nie miejcie później do nas pretensji, że nie możecie spać po nocach!

Już wiecie, jak Skarsgård uwiódł twórców filmu podczas castingu do „Tego”.

Czy przeraża Cię uśmiech Billa Skarsgårda?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: To