„Bill and Ted” znów wyruszają w przyszłość. Zobacz fragment nowego filmu z Keanu Reevesem

19.08.2020 09:40
„Bill and Ted” znów wyruszają w przyszłość. Zobacz fragment nowego filmu z Keanu Reevesem Fot. . NANA PRODUCTIONS/SIPA/East News

„BIll and Ted Face The Music”, czyli trzecia część kultowej komedii science-fiction z Keanu Reevesem i Alexem Winterem zadebiutuje na ekranach amerykańskich kin i na platformach VOD już pod koniec sierpnia.

W sieci właśnie pojawił się nowy materiał promocyjny. W klipie, zatytułowanym „The Future” bohaterowie poznają dziewczynę, która jest córką ich dawnego znajomego Rufusa. Kobieta cieszy się, że wreszcie może ich poznać i zaprasza ich na wyprawę w przyszłość, gdyż ich pomoc jest po raz kolejny potrzebna. 

Widzowie mogą też po raz pierwszy zobaczyć także nowe bohaterki – córki Billa i Teda – Theę Preston i Billie Logan, grane przez Samarę Weaving i Brigette Lundy-Paine.

Przeczytaj także

„Bill and Ted Face The Music” – nowy klip

Materiał prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„Bill and Ted Face the Music” – kiedy premiera?

Film ma trafić do ograniczonej dystrybucji w USA (więc najprawdopodobniej do kin samochodowych) już 28 sierpnia. Tego samego dnia trafi też na płatne amerykańskie platformy streamingowe. W tym momencie nie jest pewne, kiedy i w jakiej formie film zawita także do Polski. 

Czytaj także: „To nie takie trudne być dobrą, k***wa, matką!” Nowy serial od twórców „The End of the F***ing World”.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.