19.02.2020 09:55

Billie Eilish po raz pierwszy wykonała na żywo nową piosenkę z filmu o Bondzie

18 lutego 2020 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród BRIT Awards. Podczas imprezy Billie Eilish wykonała po raz pierwszy "No Time To Die".

Billie Eilish
foto: Rex Features/East News

W Wielkiej Brytanii po raz czterdziesty rozdano jedne z najważniejszych nagród muzycznych na Wyspach. Wśród nominowanych znalazły się same światowe gwiazdy takie jak Ariana Grande, Harry Styles, Billie Eilish czy rockowa grupa Foals, która otrzymała statuetkę w kategorii Najlepszy brytyjski zespół roku.

Billie Eilish wykonała po raz pierwszy na żywo "No Time To Die"

Podczas gali nie zabrakło oczywiście występów na żywo. Publiczność mogła wysłuchać między innymi piosenki, która pojawi się w najnowszej części filmu o Bondzie. Billie Eilish wykonała utwór "No Time To Die" po raz pierwszy na żywo.

Billie Eilish
Billie Eilish
Przeczytaj także Billie Eilish przyznała, że nie zna zespołu Van Halen. Jeden z członków grupy skomentował wypowiedź

Kompozycja, która pojawi się w 25. filmie o Agencie 007 została skomponowana przez młodą wokalistkę oraz jej brata Finneasa. Podczas pierwszego wykonania utworu na scenie artystce towarzyszył współautor piosenki, Johnny Marr oraz Hans Zimmer.

Cary Joji Fukunaga, reżyser filmu "Nie czas umierać” uzasadnił, dlaczego autorką kolejnej kompozycji do kultowej serii została właśnie 18-latka:

"

Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i Finneasa. Ich kreatywna spójność oraz talenty są majstersztykiem. "

Film "Nie czas umierać” trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020.

Zobacz też: A co jeśli hit "Bad Guy" Billie Eilish napisałby Green Day? [AUDIO] 

Tagi: News