Billie Eilish zdradziła szczegóły na temat utworu, który znajdzie się w filmie o Bondzie

13.02.2020 16:44
Billie Eilish zdradziła szczegóły na temat utworu, który znajdzie się w filmie o Bondzie Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Billie Eilish skomponuje utwór do kolejnej części filmów o Bondzie. Artystka zdradziła szczegóły na temat "No Time To Die".

Billie Eilish nagrała piosenkę do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie  - 'Nie czas umierać” („No Time to Die”). Wyczekiwana przez fanów Agenta 007 produkcja trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020 roku. Wokalistka zaskoczyła swoich fanów tak dużym projektem. Zarówno jej wielbiciele jaki krytycy z niecierpliwością wyczekują nowego kawałka. 

Billie Eilish o szczegółach "No Time To Die"

18-letnia wokalistka napisała utwór wspólnie z bratem Finneasem. Producenci „Nie czas umierać”, Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli, w oficjalnym oświadczeniu napisali:

Utwór został wspaniale dopasowany do emocjonalnej historii, którą chcemy przekazać w filmie.

Eilish skomentowała natomiast:

To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku.

Przeczytaj także

Również brat artystki Finneas podzielił się swoimi odczuciami odnośnie tworzenia piosenki: 

O takich rzeczach marzy się przez całe życie. Nie ma bardziej ikonicznego połączenia muzyki i kina niż „Goldfinger” czy „Żyj i pozwól umrzeć”. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że możemy zagrać małą rolę w tak legendarnej franczyzie. Niech żyje 007!

Utwór będzie miał premierę o godz. 1:00 w nocy z czwartku na piątek. Billie Eilish jest najmłodszą w historii artystką, która zaśpiewa utwór przewodni do filmu o agencie 007.

Zobacz też: A co jeśli hit "Bad Guy" Billie Eilish napisałby Green Day? [AUDIO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.