"Birds of Prey" - Margot Robbie robi zawieruchę jako Harley Quinn w 1. zwiastunie filmu

01.10.2019 15:22
"Birds of Prey" - Margot Robbie robi zawieruchę jako Harley Quinn w 1. zwiastunie filmu Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

W sieci nareszcie pojawił się zwiastun nadchodzącego filmu z Margot Robbie w roli Harley Quinn. Jak antybohaterka otrząśnie się po rozstaniu z Jokerem? Cóż, rzuci się w wir chaosu. Zobaczcie przedsmak.

"Birds of Prey" będzie kolejną produkcją Warner Bros. o superbohaterach z kart komiksów od wydawnictwa DC Comics. W sieci pojawił się nareszcie oficjalny zwiastun produkcji, który przedstawia nam główne bohaterki nadchodzącego filmu. Są nimi Huntress, Black Canary, Renee Montoya, a także oczywiście gwiazda show, czyli Harley Quinn. Ją po raz ostatni widzieliśmy w filmie "Suicide Squad", gdzie została uratowana z więzienia przez Jokera. Co się z nią działo od tamtego momentu?

Birds of Prey - 1. zwiastun filmu

Cóż, kobieta przeszła przez dużo - przede wszystkim przez rozstanie z Jokerem. Harley może się przez chwilę nacieszyć życiem singielki, z dala od zbrodni i przestępczości. Sielanka nie trwa jednak długo, gdy na jej drodze pojawia się grupa kobiet walczących o życie małej dziewczynki, którą porwał przestępca Roman Sionis, znany też pod pseudonimem Black Mask (Ewan McGregor). 

Sam zwiastun jest bardzo kolorowy, krwawy, brutalny i przeznaczony definitywnie dla dorosłych. Cóż, możemy jedynie zachęcić do obejrzenia pierwszego oficjalnego trailera "Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)":

Przeczytaj także

Na kilkanaście godzin przed debiutem zwiastuna w sieci pojawiły się również 4 różne plakaty promujące nadchodzący film z Margot Robbie. Harley jest bohaterką wszystkich, a na jednej towarzyszy jej... hiena (nie wiemy jednak, czy ma na imię Bruce, czy może Wayne):

Film "Birds of Prey" zadebiutuje w kinach już 28 lutego 2020 roku. W rolach głównych wystąpią Margot Robbie, Ewan McGregor, Rosie Perez, Mary Elisabeth Winstead i Journee Smollet-Bell.

Zobacz także: Filmy Marvela i DC na 2020 rok. Które produkcje zobaczymy w przyszłym roku?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.