18.09.2019 11:05

"Birds of Prey" - pojawił się pierwszy plakat filmu z Margot Robbie

DC nareszcie pokazało pierwszy oficjalny plakat nadchodzącej produkcji "Birds of Prey", która opowie o przygodach Harley Quinn po rozstaniu z Jokerem. Zobaczcie materiał promocyjny.

Harley Quinn
foto: kadr z filmu "Suicide Squad"/Warner Bros.

Warner Bros. rozpoczęło poważną promocję "Birds of Prey" z okazji premiery "To: Rozdział 2". Wówczas do sieci trafił pierwszy teaser, który pokazywany był przed premierowymi seansami kontynuacji horroru z 2017 roku. Zwiastun wyciekł do sieci w dobrej jakości i kilka tygodni później twórcy postanowili pokazać kolejny oficjalny materiał z nadchodzącego filmu, którym jest plakat "Birds of Prey".

Birds of Prey - oto pierwszy plakat

Ku niczyjemu zaskoczeniu, główną postacią na plakacie "Birds of Prey" jest Harley Quinn (w tej roli oczywiście Margot Robbie). Reszta obsady również pojawia się na materiale, ale w formie latających... aniołków? Całość jest kolorowa i pokazuje nam czego spodziewać się po nadchodzącym filmie z Margot Robbie w roli głównej. Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun "Birds of Prey":

Birds of Prey
Birds of Prey
Przeczytaj także "Birds of Prey" - wyciekł teaser promujący produkcję z Margot Robbie w roli głównej

Kto wie, może to oznacza, że niedługo do sieci trafi oficjalny zwiastun "Birds of Prey". Premiera zbliża się wielkimi krokami, a na razie do tej pory widzieliśmy jedyne krótkie teasery produkcji. Z drugiej strony twórcy prowadzą teraz dokrętki, więc może Warner Bros. chce doczekać końca procesu zdjęciowego? O tym niedługo się przekonamy.

"Birds of Prey" pojawi się w kinach 7 lutego 2020 roku. W obsadzie oprócz Margot Robbie pojawią się również: Ewan McGregor, Mary Winstead, Jurnee Smollett-Bell i Rosie Perez. 

Zobacz także: "Birds of Prey" - film z Margot Robbie doczekał się pierwszych reakcji. DC szykuje kolejny hit?

Tagi: News DC Comics Harley Quinn Birds of Prey