"Black Adam" - czy Henry Cavill pojawi się w filmie z Dwaynem Johnsonem?

22.11.2019 09:45
"Black Adam" - czy Henry Cavill pojawi się w filmie z Dwaynem Johnsonem? Fot. Jesse Grant/Getty AFP/East News

Gwiazdor i producenci filmu potwierdzili, że w "Black Adamie" pojawi się wielu bohaterów znanych z komiksów DC. Wśród nich członkowie Justice Society of America. Jeden z twórców określił też szanse na to, czy w produkcji pojawi się Superman.

W trakcie wywiadów zorganizowanych z okazji nadchodzącej premiery nowego "Jumanji", Dwayne Johnson miał okazję porozmawiać z wieloma dziennikarzami. Podczas wywiadu ze ScreenRant aktor zdradził całkiem sporo szczegółów dotyczących filmu "Black Adam", którego powstanie Johnson potwierdził dosłownie kilka dni temu. Były wrestler przyznał, że początkowo miał się pojawić w "Shazamie!", ale wraz z innymi twórcami postanowili się wstrzymać.

Jacy bohaterowie pojawią się w filmie Black Adam?

Nie zmienia to jednak faktu, że Black Adam będzie musiał zmierzyć się z Shazamem. Dwayne Johnson potwierdził, że kiedyś będzie z nim walczył, a następnie zdradził, że film zapozna widzów z Justice Society:

Na razie nie chcemy się rzucić od razu na Shazama. Tego nie ma w planach. Wydaje mi się, że podejmujemy dobrą decyzję, bo robimy origin story. To jest nasz punkt wyjścia i zobaczymy, co nam z tego wyjdzie. Nie mówię jednak, że Shazam nie jest moim celem. Oczywiście, że jest, tak samo jak całe DC. Przedstawimy wam JSA. Cały świat zostanie zaznajomiony z Justice Society of America.

Przeczytaj także

Na temat potencjalnego występu Supermana w filmie wypowiedział się natomiast producent wielu filmów DC, Hiram Garcia (jest też producentem "Jumanji 3"). Mężczyzna w wywiadzie z Comicbook.com nie chciał potwierdzić, ani zaprzeczyć pojawienia się Henry'ego Cavilla w "Black Adamie":

Myślę, że uniwersum DC jest wspaniałe i jesteśmy otwarci na wszystko. Mamy spore aspiracje związane z naszą marką. Przyjaźnimy się z Henrym, Dwayne przyjaźni się z Henrym. A mi pomysł o ich współpracy zawsze się podobał. Kto wie? Ale cholera, Black Adam i Superman na jednym ekranie? To by było potężne.

Dwayne Johnson oczywiście nie zdradził dokładnych szczegółów dot. tego, kto pojawi się w JSA, ale na łamach Heroic Hollywood pojawiła się informacje, że w filmie zobaczymy Doktora Fate, a także Hawkmana i Stargirl. Jest to jedynie pierwsza trójka potwierdzonych bohaterów. Na resztę przyjdzie nam poczekać.

Film "Black Adam" zadebiutuje w kinach 22 grudnia 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.