"Black Mirror" ("Czarne Lustro"): Najnowsze plakaty promujące 5. sezon serialu Netfliksa

Karolina Woźniak
29.05.2019 10:57
Czarne Lustro 5. sezon |undefined Fot. : kadr z wideo

Premiera "Black Mirror" odbędzie się już na początku czerwca. W międzyczasie Netflix serwuje nam odpowiednią dawkę emocji i udostępnia plakaty, które promują najnowszy sezon wyczekiwanego serialu.

"Black Mirror" to obecnie jedna z najpopularniejszych antologii science fiction, która nawiązuje do panującego zbiorowego niepokoju społeczeństwa. Technologia powoduje paranoję i jest przyczyną większości nieszczęść. To ona zmienia wiele aspektów naszego życia. 5. sezon popularnego serialu Netfliksa "Czarne Lustro" zadebiutuje na platformie już na początku czerwca. W najnowszych odcinkach zobaczymy Miley Cyrus, Andrew Scotta i Topher Grace'a.

"Czarne Lustro" sezon 5.: Opis odcinków i plakaty promujące serial

W najnowszej serii poznamy trzy nowe historie, które zapowiadają się naprawdę ciekawie. Netflix opublikował oficjalny opis każdej z nich. Poznamy historię taksówkarza, samotnej nastolatki i dawnych znajomych ze studiów.

"Black Mirror" e01s05 "Smithereens"

W odcinku wystąpili Andrew Scott, Damson Idris, Topher Grace.

Kierowca taksówki działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych wydarzeń. 

Black Mirror sezon 5., odc. 1 Fot. fot: Materiały prasowe
Przeczytaj także

"Black Mirror" e02s05 "Rachel, Jack and Ashley, too"

W drugim odcinku wystąpi Miley Cyrus. Wokalistka pojawi się na ekranie pierwszy raz od dłuższego czasu. Jak jej pójdzie?

Samotna nastolatka pragnie zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdą popu, której życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje…  

Black Mirror sezon 5., odc. 2 Fot. fot: Materiały prasowe

"Black Mirror" e03s05 "Striking vipers"

W rolach głównych: Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Ludi Lin. 

Dawni znajomi ze studiów spotykają się po latach, wywołując serię wydarzeń, które mogą na zawsze zmienić ich życie.  

Black Mirror sezon 5., odc. 3 Fot. fot: Materiały prasowe

"Black Mirror" sezon 5.: Kiedy premiera?

Premiera 5. sezonu "Czarnego Lustra" jest zaplanowana na początek czerwca. 5 czerwca 2019 roku na platformie Netflix pojawią się trzy najnowsze historię, które zaserwują nam odpowiednią dawkę emocji. Wszystkie odcinki pojawią się tego samego dnia.

Zobacz także: "Black Mirror" ("Czarne Lustro") sezon 5: data premiery, odcinki, zwiastuny, galeria

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.