„Black Panther”: trailer filmu z punktu widzenia Killmongera

Natalia Hluzow
22.06.2018 16:11
„Black Panther”: trailer filmu z punktu widzenia Killmongera Fot. kadr z filmu "Black Panther"

W sieci pojawił się nowy, fanowski zwiastun filmu „Black Panther”. Tym razem jednak głównym bohaterem uczyniono nie T'Challę, lecz Killmongera.

„Black Panther” trafił na ekrany z końcem stycznia 2018 roku, przyczyniając się do prawdziwej kinowej rewolucji. Historia o królu Wakandy, T’Challi, który w obronie swojego kraju przywdziewa kostium upodabniający go do Czarnej Pantery, zmieniła oblicze filmów superbohaterskich, ukazując, że superheros nie zawsze musi być białym mężczyzną, podobnie jak wspierający go spec od technologii, zaś akcja filmu może toczyć się w zupełnie innym miejscu niż Nowy Jork.

Prócz Chadwicka Bosemana w roli T’Challi i wielu silnych żeńskich postaci, w „Black Pantherze” pojawił się też fascynujący czarny charakter, Killmonger, którego motywy zostały dokładnie przedstawione w filmie. Zainspirowało to jednego z fanów produkcji do przemontowania zwiastuna „Black Panthera” tak, by stał się trailerem filmu o Killmongerze. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Fanowski zwiastun „Black Panthera” z punktu widzenia Killmongera

Autorem nowego trailera filmu o Killmongerze jest Kaz Kilroy. Hasłami przewodnimi w zmontowanym przez niego materiale są słowa: Sierota. Wojownik. Książę. Twórca sugeruje, że film na temat Killmongera opowiadałby historię dzielnego rewolucjonisty, który po trudnych doświadczeniach z dzieciństwa, powraca do kraju przodków, by przejąć tron Wakandy. W tle zwiastuna możemy usłyszeć instrumentalną wersję utworu Run The Jewels  - „Panther Like a Panther”.

Choć krótki fanowski zwiastun prezentuje się naprawdę interesująco, fani Killmongera nie mają co liczyć na solowy film postaci. Przeciwnik Black Panthera zginął bowiem w pierwszym filmie o superbohaterze z Wakandy. Wcielający się w niego Michael B. Jordan już niebawem powróci jednak na kinowy ekran jako Adonis Creed w produkcji „Creed II”.

„Black Panthera” można już natomiast oglądać w zaciszu domowym. Premiera filmu na DVD i Blu-Ray odbyła się 20 czerwca 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.