24.09.2020 10:04

"Black Widow" i "Eternals" znów przesunięte! Marvel nie chce pokazać swoich filmów

Disney ogłosił smutną wiadomość dla fanów Marvela - "Black Widow" i "Eternals" znów zostały przesunięte w czasie. Tym razem o kilka długich miesięcy do tyłu.

"Black Widow" i "Eternals" znów przesunięte! Marvel nie chce pokazać swoich filmów
foto: CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Smutna wiadomość dla fanów MCU - Disney poinformował na łamach Variety o opóźnieniu dat premier "Black Widow" i "Eternals", a także kilku innych produkcji. Obraz ze Scarlett Johnasson miał pierwotnie zadebiutować w listopadzie 2020 roku, jednak Disney rzucił okiem na słaby wynik finansowy "Tenetu" Christophera Nolana i decyzję o opóźnieniu "Wonder Woman 1984" o kilka miesięcy. Te czynniki sprawiły, że obecnie datę premiery "Black Widow" wyznaczono na 7 maja 2021 roku.

Disney znów opóźnia premiery swoich filmów

Skoro opóźnione zostały przygody Czarnej Wdowy, to również kolejny film Marvela musiał przejąć inny slot czasowy. Padło na kolejnych w kolejce "Eternals", który mieli zagościć w kinach 12 lutego 2021 roku. Opowieść o pokręconej, kosmicznej rodzinie prastarych istot zostanie zaprezentowana w kinach 5 listopada 2021 roku.

Chris Hemsworth
Chris Hemsworth
Przeczytaj także Chris Hemsworth zdradził swoją przyszłość w Marvelu. Nadal będzie bogiem piorunów po "Thorze 4"?

Kolejnym filmem, na który przyjdzie nam poczekać chwilę dłużej jest "Śmierć na Nilu". Tutaj opóźnienie jest akurat całkiem znikome, ponieważ film zamiast w październiku, zadebiutuje 18 grudnia 2020 roku.

Ostatnią produkcją, która została potraktowana zmianą premiery jest "West Side Story", czyli pierwszy musical autorstwa Stevena Spielberga. Film miał być jednym z najpoważniejszych kandydatów do Oscarów i żeby utrzymać taki stan rzeczy, Disney postanowił przenieść go w czasie aż o rok - produkcja miała pierwotnie zadebiutować 18 grudnia 2020 roku. Ten slot zajęła jednak "Śmierć na Nilu". Dlatego też "West Side Story" zobaczymy dopiero 10 grudnia 2021 roku. 

"Mulan" obiektem bojkotu fanów. Co tym razem przeskrobał Disney?
"Mulan" obiektem bojkotu fanów. Co tym razem przeskrobał Disney?
Przeczytaj także "Mulan" obiektem bojkotu fanów. Co tym razem przeskrobał Disney?
Tagi: News Marvel Czarna Wdowa