"Black Widow" - pierwszy zwiastun nowego filmu Marvela

03.12.2019 09:44
"Black Widow" - pierwszy zwiastun nowego filmu Marvela Fot. kadr z filmu Black Widow

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Black Widow". W roli głównej powróciła Scarlett Johansson. Jak prezentuje się kolejna produkcja Marvel Studios?

Długo wyczekiwany pierwszy zwiastun "Black Widow" w końcu trafił do internetu. Scarlett Johansson powróciła jako członkini Avengers w swoich solowych przygodach rozgrywających się w przeszłości. Jak prezentuje się zapowiedź filmu?

"Black Widow" - pierwszy zwiastun filmu Marvela?

Nadchodzi nowy rozdział w historii Marvel Studios. Jego początkiem będzie film "Black Widow", w którym w końcu poznamy kilka tajemnic z przeszłości Natashy Romanoff. Czeka nas dużo akcji i wielu nowych bohaterów.

Jak widać, akcja filmu będzie dotyczyć powrotu Black Widow do ojczyzny - Rosji. Prawdopodobnie zostanie wysłana na tajną misję przez Thaddeusa Rossa. Na miejscu spotka dawnych  przyjaciół - przybraną siostrę Yelenę Belovą, tajemniczą Melinę oraz rosyjskiego superbohatera Red Guardiana. Na jej drodze stanie jednak nowe zagrożenie - Taskmaster oraz oddział innych agentek szkolonych przez Red Room.

Przeczytaj także

"Black Widow" nie będzie typowym kinem superbohaterskim. Zobaczymy raczej szpiegowski film akcji, pełny niesamowitych scen walki, pościgów i wybuchów. Nie zabraknie jednak charakterystycznego dla Marvel Studios humoru. Jeśli już przy nim jesteśmy, nie wypada nie wspomnieć, że fani komiksów Marvela będą w siódmym niebie, ponieważ wcielający się w Red Guradiana David Harbour ma na sobie kostium! W pierwszym ujęciu pojawia się też panorama Budapesztu, więc nie wykluczone, że zobaczymy w końcu słynną misję, w której Natasha brała udział z Hawkeyem. Heros też zresztą występuje w zwiastunie, ale na razie tylko we fragmencie pochodzącym z "Avengers". Na razie nie wiadomo, czy Jeremy Renner powróci do swojej roli. Pojawia się też nowy kostium tytułowej bohaterki.

W sieci pojawił się też nowy plakat produkcji.

Przeczytaj także

"Black Widow" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Cate Shortland trafi na ekrany kin już 1 maja 2020 roku. W rolach głównych oprócz Johnasson i Harboura zobaczymy Rachel Weisz, Williama Hurta, Florence Pugh oraz O-T Fagbenle'a.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Black Widow": Robert Downey Jr. ponownie w roli Iron Mana

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.