"Bloodshot": Vin Diesel w pierwszym zwiastunie filmu. Znamy datę premiery!
21.10.2019 10:16
"Bloodshot": Vin Diesel w pierwszym zwiastunie filmu. Znamy datę premiery! Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Bloodshot"/ Sony Pictures

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Bloodshot" - ekranizacji komiksu z Vinem Dieselem w roli głównej. Kiedy film ukaże się w kinach?

Bo długim oczekiwaniu do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Bloodshot". O czym opowie ekranizacja komiksu Valiant Comics z Vinem Dieselem w roli głównej i kiedy ukaże się w kinach?

"Bloodshot" - pierwszy zwiastun

Zwiastun filmu "Bloodshot" prezentuje się następująco:

"Bloodshot" - fabuła

Film jest ekranizacją popularnego komiksu od Valiant Comics i opowiada historię antybohatera znanego jako tytułowy Bloodshot. Angelo Mortalli to zmiennokształtny zabijaka, przywodzący na myśl marvelowego Wolverine'a. Jako były żołnierz pracował na usługach mafii, która w pewnej chwili postanowiła się go pozbyć. Mortalli jednak przeżył za sprawą eksperymentu, który zmienił go w zaprogramowaną maszynę do zabijania, której wnętrze wypełniają nanoboty. Bloodshot postanawia się jednak zbuntować i poznać prawdę o sobie.

Przeczytaj także

"Bloodshot" - obsada

W boku Vina Diesela w filmie "Bloodshot" wystąpią między innymi Jóhannes Haukur Jóhannesson, Lamorne MorrisSam HeughanEiza GonzálezToby KebbellTalulah Riley.

Przeczytaj także

"Bloodshot" - premiera

Za reżyserię filmu "Bloodshot" odpowiada Dave Wilson, scenariusz zaś napisał Eric Heisserer. Premiera została zaplanowana na 21 lutego 2020 roku.

Zobacz też: Top 8 filmów, w których zagrał Vin Diesel

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.