"Blue Beetle" - oto pierwsze zdjęcia z nadchodzącego filmu o latynoskim bohaterze

26.05.2022 14:00
"Blue Beetle" - oto pierwsze zdjęcia z nadchodzącego filmu o latynoskim bohaterze Fot. materiały prasowe/Warner Bros. TV

Jamie Reyes doczeka się pełnometrażowego debiutu na ekranach kin - w sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania z planu filmu "Blue Beetle" o latynoskim herosie z mocami kosmicznego skarabeusza. 

Blue Beetle - tak będzie prezentował się strój superbohatera

Niedawny sukces kinowy "Batmana" (który zarobił ponad 700 milionów dolarów w box-office) prawdopodobnie zachęcił włodarzy WB do zwiększenia budżetu "Blue Beetle" i pokazaniu go światu na srebrnych ekranach. Przypomnijmy też, że między dwiema produkcjami zadebiutuje jeszcze "Shazam 2", "Aquaman 2", "Flash" i "Black Adam", które mogą tylko napędzić popyt na filmy od DC Comics.

Polecamy

Na razie mamy jedynie potwierdzenie, jak będzie wyglądał tytułowy Błękitny Skarabeusz w nadchodzącym filmie - w sieci pojawiły się bowiem pierwsze zdjęcia i nagrania z planu "Blue Beetle". Twórcy raczej nie próbowali wynaleźć koła na nowo i bohater wygląda jakby go niemalże żywcem wyciągnęli z kart komiksu. Zobaczcie materiały poniżej:

Reżyserem nadal jest Angel Manuel Soto, Gareth Dunnet-Alcocer jest scenarzystą, natomiast John Rickard jest producentem ze strony Warner Bros. W filmie główne role zagrają George Lopez, Adrianna Barraza, Harvey Guillén, Bruna Marquezine, Damián Alcázar, Belissa Escobedo i Elpidia Carrillo. Xolo Mariduena wcieli się w tytułowego bohatera, a Sharon Stone będzie antagonistką produkcji.

Polecamy

Jeśli chodzi o jej postać, to według Deadline Viktoria Kord będzie żoną Teda Korda - ten pełnił rolę Błękitnego Skarabeusza przed "naszym" bohaterem, Jaime'em Reyesem. To otwiera nam furtkę do całkiem sporej ilości interesujących zabiegów scenariuszowych - czy Viktoria zdradzi swojego męża?

Może próbuje odebrać mu skarabeusza, a Kord bohatersko przed śmiercią odda broń Reyesowi? A co jeśli postać Stone zamorduje swoją drugą połówkę, by przejąć jego firmę Kord Industries? Tego na razie nie wiemy. 

Wiemy natomiast na pewno, że film "Blue Beetle" ma zadebiutować w kinach 18 sierpnia 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.