30.06.2020 13:38

Bóg i masturbacja w zwiastunie komedii "Yes, God, Yes". W roli głównej gwiazda "Stranger Things"

W sieci ukazał się kolejny zwiastun chwalonego komedio-dramatu "Yes, God, Yes". W rolach głównych gwiazdy hitów Netfliksa.

Foto: materiały prasowe Vertical
Foto: materiały prasowe Vertical

"Yes, God, Yes" to przewrotny i nasączony specyficznym poczuciem humoru komedio-dramat o odkrywaniu własnej seksualności. W sieci ukazał się właśnie najnowszy zwiastun.

"Yes, God, Yes" - zwiastun

Zwiastun filmu "Yes, God, Yes" prezentuje się następująco:

Główną bohaterką jest tutaj Alice, nastoletnia uczennica katolickiej szkoły, która odkrywa uroki własnoręcznego zaspokajania swojego popędu seksualnego. Niestety, otaczające ją środowisko wywiera na niej coraz większą presję, wpędzając w poczucie winy. Z czasem dziewczyna odkrywa, że nic nie jest takim, jak się na pozór wydaje i zaczyna zupełnie inaczej postrzegać swoje otoczenie.

Filmy o nastolatkach - "Trzy metry nad niebem", foto: materiały promocyjne
Filmy o nastolatkach - "Trzy metry nad niebem", foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także Filmy o nastolatkach - produkcje o nastoletniej miłości i dojrzewaniu. Wśród nich m.in. "After" i "Harry Potter"

W roli głównej wystąpiła Natalia Dyer, znana głównie z roli Nancy Wheeler w serialu "Stranger Things". Na ekranie towarzyszą jej: Alisha Boe ("Trzynaście powodów"), Timothy Simons, Wolfgang Novogratz, Susan Blackwell, Francesca Reale oraz Donna Lynne Champlin. Reżyserką jest Karen Maine, która napisała również scenariusz. "Yes, God, Yes" trafi na platformy VoD już 24 lipca 2020 roku

Najlepsze komedie wszech czasów
Najlepsze komedie wszech czasów
Przeczytaj także TOP 40: Najlepsze komedie wszech czasów
Tagi: Film News Zwiastuny Stranger Things Trzynaście powodów komedia