21.11.2017 15:42

Bogusław Linda o tym, dlaczego sceny erotyczne w polskich filmach są tak słabe

Etatowy twardziel polskiego kina w jednym z ostatnich wywiadów zdradził sekrety alkowy polskich filmów fabularnych.

Bogusław Linda o tym, dlaczego sceny erotyczne w polskich filmach są tak słabe
foto: kadr z wideo

Sceny erotyczne od zawsze budzą w kinomanach niemałe emocje. Są takie, które podniecają i zapadają w pamięć tak bardzo, że przechodzą do historii jako kultowe, niektóre szokują swoją dosłownością, inne są tak ostre, że aż onieśmielają widzów. Rzadko jednak tak pamiętne sceny seksu zdarzają się w polskim kinie. Dlaczego?

linda 2

Nie da się ukryć, że sceny erotyczne w polskich filmach rzadko należą do udanych. Jeden z największych twardzieli naszej rodzimej kinematografii, Bogusław Linda przedstawił niedawno swoją teorię na ten temat. W wywiadzie przeprowadzonym przez Andrzeja Sołtysika zdradził, jak powstają polskie sceny łóżkowe i dlaczego tak słabo wypadają na ekranie.

Jak widać, wszystkiemu winne są tragiczne warunki, w których realizowane są sceny erotyczne w polskich filmach oraz nastawienie aktorek. Sama opowieść Bogusława Lindy brzmi jednak całkiem zabawnie i chętnie zobaczylibyśmy dokument, o którym aktor opowiada w wywiadzie. A Wy? Bylibyście zainteresowani produkcją na temat tego, jak powstają sceny erotyczne w polskim kinie?

Chciałbyś zobaczyć film o tym, jak powstają sceny erotyczne w polskim kinie?

Natalia Hluzow