Bogusław Linda o tym, dlaczego sceny erotyczne w polskich filmach są tak słabe

Natalia Hluzow
21.11.2017 15:42
Bogusław Linda o tym, dlaczego sceny erotyczne w polskich filmach są tak słabe Fot. kadr z wideo

Etatowy twardziel polskiego kina w jednym z ostatnich wywiadów zdradził sekrety alkowy polskich filmów fabularnych.

Sceny erotyczne od zawsze budzą w kinomanach niemałe emocje. Są takie, które podniecają i zapadają w pamięć tak bardzo, że przechodzą do historii jako kultowe, niektóre szokują swoją dosłownością, inne są tak ostre, że aż onieśmielają widzów. Rzadko jednak tak pamiętne sceny seksu zdarzają się w polskim kinie. Dlaczego?

linda 2 Fot. foto: kadr z wideo

Nie da się ukryć, że sceny erotyczne w polskich filmach rzadko należą do udanych. Jeden z największych twardzieli naszej rodzimej kinematografii, Bogusław Linda przedstawił niedawno swoją teorię na ten temat. W wywiadzie przeprowadzonym przez Andrzeja Sołtysika zdradził, jak powstają polskie sceny łóżkowe i dlaczego tak słabo wypadają na ekranie.

Jak widać, wszystkiemu winne są tragiczne warunki, w których realizowane są sceny erotyczne w polskich filmach oraz nastawienie aktorek. Sama opowieść Bogusława Lindy brzmi jednak całkiem zabawnie i chętnie zobaczylibyśmy dokument, o którym aktor opowiada w wywiadzie. A Wy? Bylibyście zainteresowani produkcją na temat tego, jak powstają sceny erotyczne w polskim kinie?

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.