Bohaterowie "Avengers: Infinity War" mieli wyglądać zupełnie inaczej

Sergiusz Kurczuk
05.11.2018 13:45
Bohaterowie "Avengers: Infinity War" mieli wyglądać zupełnie inaczej Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawiło się wiele concept artów z filmu "Avengers: Infinity War", przedstawiających alternatywne stroje głównych bohaterów. Jak mieli wyglądać Kapitan Ameryka, Spider-Man, Iron Man, Thor i Winter Soldier?

Filmy superbohaterskie mają to do siebie, że w kolejnych częściach herosi dostają nowe kostiumy. Zanim nowa zbroja, kombinezon czy hełm zadebiutują na kinowym ekranie, cały zespół artystów przygotowuje różne projekty wyglądu postaci. W sieci pojawiło się wiele skanów z książki "Marvel's Avengers: Infinity War - The Art of the Movie", w której zaprezentowano concept arty z 3. części "Avengers".

"Avenger: Infinity War" - jak mieli wyglądać bohaterowie?

Kilka miesięcy po premierze blockbusterów na podstawie komiksów w internecie zaczynają się pojawiać niewykorzystane projekty wyglądu bohaterów. Tak samo było w przypadku "Infinity War". Jednak premiera oficjalnego zbioru concept artów wydanego w formie albumu, pozwoliła fanom MCU przyjrzeć się temu, jak mieli wyglądać członkowie grupy Avengers. Użytkownik Twittera znany jako AKASpidey postanowił podzielić się zawartością książki "Marvel's Avengers: Infinity War - The Art of the Movie".

Jak widać, herosi mieli szansę zyskać wygląd odmienny od tego, co pojawiło się w finalnej wersji filmu. Dzięki AKASpidey'owi możemy zobaczyć niewykorzystany pomysł na kaptur w kostiumie Black Widow, różne wariacje zbroi Thanosa, czy wakandzką wersję stroju Winter Soldiera. Najmniej zmian zaszło w projekcie zbroi Iron Mana, ale fani mają okazję zobaczyć, jak w pełnej okazałości wygląda nowa wersją reaktora łukowego. Najwięcej wariantów uniformów dostali Spider-Man, Thor i Kapitan Ameryka. Początkowo Steve Rogers miał mieć krótszą fryzurę i brodę oraz zupełnie inny kostium, miejscami nawiązujący do wyglądu komiksowego herosa znanego jako U.S. Agent. W przypadku boga piorunów mamy do czynienia z naprawdę dużą różnorodnością - od inspiracji serią Ultimate po futurystyczny karabin zamiast Stormbreakera. Największe emocje budzą jednak concept arty dotyczące Spidey'a. Pajęczak mógł mieć nie tylko zbroję Iron Spider wyglądającą jak z komiksów, ale zaprojektowano również filmową wersję słynnego czarnego stroju.

"Avengers 4" - kiedy premiera?

Zawartość książki "Marvel's Avengers: Infinity War - The Art of the Movie" może podpowiedzieć fanom, czego raczej nie zobaczymy w kolejnej części historii największych herosów Ziemi. Na razie o 4. części "Avengers" nie wiele wiadomo, ale przeciekły concept arty prezentujące wygląd nowego składu zespołu. Jak zakończy się ostateczna potyczka z Thanosem? Przekonamy się pod koniec kwietnia 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.