Bohaterowie „Ligi Sprawiedliwości” na zdjęciu bez Supermana

Robert Skowronski
09.01.2017 12:35
Bohaterowie „Ligi Sprawiedliwości” na zdjęciu bez Supermana Fot. kadr z wideo

Studio Warner Bros. opublikowało zdjęcie z nadciągającej „Ligi Sprawiedliwości”, na którym zrzeszeni zostają superbohaterowie DC Comics.

Na jednej fotografii znaleźli się Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborg (Ray Fisher), Flash (Ezra Miller) oraz Aquaman (Jason Momoa). Zabrakło jednak Supermana granego przez Henry'ego Cavilla. Przypominamy, że heros poświęcił samego siebie pod koniec filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, ale możemy spodziewać się jego powrotu na ekran. Jedynym pytaniem jest - jak do tego dojdzie?

Zobaczcie najnowsze zdjęcie z superprodukcji, która wejdzie na ekrany 17 listopada 2017 roku:

justice Fot. foto: materiały prasowe

O czym będzie opowiadać dzieło w reżyserii Zacka Snydera? Napędzany przez odnowioną wiarę w ludzkość i zainspirowany bezinteresownym aktem Supermana, Bruce Wayne wraz z pomocą swojej nowej sojuszniczki, Diany Prince, musi stawić czoła jeszcze większemu przeciwnikowi. Batman i Wonder Woman szybko werbują drużynę nadludzi, aby stanąć przed nowym zagrożeniem. Pomimo powstania tej niebywałej ligi bohaterów może być już za późno, by ocalić planetę przed ogromnym atakiem.

W obsadzie filmu, do którego scenariusz stworzył Chris Terrio znaleźli się również Amy Adams (Lois Lane), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Diane Lane (Martha Kent), Connie Nielsen (królowa Hippolyta) oraz J.K. Simmons (komisarz Gordon). Prawdopodobnie w filmie powinni się także pojawić Amber Heard jako Mera i Ciarán Hinds w roli złego Steppenwolfa.

14 czerwca 2019 na ekrany ma wejść druga odsłona „Ligi Sprawiedliwości”. Udostępniono już zwiastun pierwszej części filmu o superbohaterach DC, a także dzieła, które pojawi się w kinach nieco wcześniej, bo już w czerwcu 2017 roku, a mianowicie „Wonder Woman”. Obraz ten ma stanowić czwartą część filmowego uniwersum studia po obrazach „Człowiek ze stali”, „Batman v Superman” i „Legion samobójców”. W ten sposób Warner Bros. chce rywalizować z analogicznym cyklem Marvela.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.