Bohaterowie „Miasteczka Twin Peaks” z klocków

Robert Skowronski
01.12.2016 13:06
Bohaterowie „Miasteczka Twin Peaks” z klocków Fot. materiały prasowe + Dzik Pejnta

Wraz z tymi figurkami przedstawiającymi postacie znane z serialu Davida Lyncha. Możecie sami stworzyć własną historię odkrywania tego kto zabił Laurę Palmer.

Nie jest to co prawda oficjalny produkt sygnowany przez LEGO, ale podobieństwo jest nad wyraz rażące. W jednej paczce znalazły się zabawkowe przedstawienia Dale'a Coopera, Audrey Horne, Laury Palmer, Pieńkowej Damy, a także Człowieka z innego miejsca. Koszt takiego zestawu to 60 dolarów.

Na fali tego, że doczekamy się powrotu „Miasteczka Twin Peaks” zaczynają się pojawiać różnego rodzaju gadżety i wydawnictwa związane z kultową produkcją Davida Lyncha. Na rynku ukazała się m.in. książka „Sekrety Twin Peaks”, którą można zdobyć w naszym konkursie.

Zobaczcie bohaterów serialu stworzonych z klocków:

1 Fot. foto: citizenbrick.com
2 Fot. foto: citizenbrick.com

David Nevins, dyrektor zarządzający stacji Showtime, obiecał, że „Twin Peaks” powinno zadebiutować w pierwszej połowie 2017 roku. Mogliśmy już zobaczyć zapowiedź serialu Davida Lyncha, która pozostawiła nas bez odpowiedzi na pytania dotyczące fabuły i innych niuansów nadchodzącej serii. Do tej pory zbyt wiele nie zmieniło się w tej kwestii.

Przecieki z planu mówią, że nakręcono tak dużo materiału, że ma on posłużyć stworzeniu za jednym zamachem dwóch nowych sezonów. Pewne jest jednak, że w obsadzie znajdzie się wiele nowych nazwisk, w tym Eddie Vedder i Trent Reznor. Na ekranie zjawią się też m.in. Sky Ferreira, Monica Bellucci, Michael Cera i Ashley Judd. Ze znanych twarzy zobaczymy takie osoby, jak Kyle MacLachlan, Miguel Ferrer, Kimmy Robertson, Harry Goaz, Dana Ashbrook i James Marshall.

Miguel Ferrer opowiedział o serialu Davida Lyncha zapowiadając niesamowite przeżycie:

Nie pamiętam kiedy usłyszałem pierwsze plotki. Zadzwonili do mnie David Lynch oraz Mark Frost i spytali czy słyszałem te wszystkie doniesienia o powrocie „Twin Peaks”. Powiedziałem, że tak, a oni mnie zapewnili, że to wszystko prawda. Wielka obsada, wielka historia i wielkie rzeczy, które wydarzą się na ekranie.

Już różne filmy i seriale mogliśmy oglądać w wersji z klocków LEGO. Takiej interpretacji doczekały się m.in. „Teoria wielkiego podrywu”, „X-Men: Apocalypse”, „Stranger Things” czy też oscarowe filmy z 2016 roku

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.