Bohaterowie jednoczą się w nowym zwiastunie "Avengers: Endgame"

Sergiusz Kurczuk
04.02.2019 07:31
Bohaterowie jednoczą się w nowym zwiastunie "Avengers: Endgame" Fot. kadr z filmu Avengers Endgame

"Avengers: Endgame" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2019 roku. Podczas 53. edycji Super Bowl jak zwykle zaprezentowano szereg nowych zwiastunów nadchodzących kinowych hitów. Wśród nich nie mogło zabraknąć zapowiedzi najnowszej historii o superbohaterach.

Od dekady produkcje Marvel Studios cieszą się niesłabnącą popularnością. Szczególnie seria "Avengers". Po zaskakującym i trzymającym w napięciu zakończeniu "Infinity War" fani czekają na kontynuację losów najpotężniejszych bohaterów Ziemi. Do tej pory twórcy zaprezentowali jeden zwiastun. Podczas. 53. rozgrywek Super Bowl pojawiła się zupełnie nowa zapowiedź. Co się w niej znalazło?

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - nowy zwiastun z Super Bowl 2019

Pierwszy trailer nie zdradzał zbyt wiele na temat utrzymywanej w tajemnicy fabuły "Avengers 4". Fanom pozostają na razie tylko domysły. Dlatego z wielką niecierpliwością czekali na tegoroczne rozgrywki Super Bowl, podczas których tradycyjnie zaprezentowano zapowiedzi największych kinowych hitów, które niebawem trafią na ekran. Nie zawiedli się, ponieważ przedstawiciele Marvel Studios postanowili rozgrzać emocje jeszcze bardziej za pomocą nowego teasera.

Chociaż zapowiedź nie jest zbyt długa, składa się wyłącznie z nowych, nieużytych wcześniej materiałów pochodzących z filmu. Taką przynajmniej mamy nadzieję, ponieważ w poprzednich latach twórcom filmów na podstawie komiksów Marvela zdarzało się celowo wprowadzać widzów w błąd scenami ze zwiastunów, różniącymi się nieco od fragmentów całego filmu. Czy tym razem jest tak samo? Trudno powiedzieć, bo konkrety wyłapie jedynie oko prawdziwego fana. Dla laika teaser może wydawać się mało interesujący. Atmosfera zagęszcza się jednak pod koniec, kiedy widzimy przygotowania Avengerów do misji ocalenia poległych przyjaciół. Ostatni kadr to symboliczna scena, w której pozostali przy życiu herosi kroczą przed siebie na tle wschodzącego słońca.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Kto ocali wszechświat zmieniony przez Thanosa? Czy sprawdzi się jedna z teorii fanów? Czy Tony Stark będzie kluczem do pokonania Szalonego Tytana? Dowiemy się 25 kwietnia 2019 roku, kiedy "Avengers: Endgame" zadebiutuje na ekranach polskich kin.

>>>Zobacz także:  Ile czasu minęło pomiędzy wydarzeniami w "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame"?<<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.