Bohdan Łazuka i Michał Milowicz powracają do swoich kultowych ról w nowej reklamie

Kamil Dachnij
21.06.2017 14:17
Bohdan Łazuka i Michał Milowicz powracają do swoich kultowych ról w nowej reklamie Fot. kadr z filmu

Portal OLX.pl zatrudnił do swojej reklamy słynnego Szefa i Bolca z popularnej polskiej komedii „Chłopaki nie płaczą” z 2000 roku. 

Wystartowała kampania edukacyjna OLX.pl, która ma na celu wyjaśnić wszystkim użytkownikom Internetu, jak bezpiecznie korzystać z serwisów ogłoszeniowych. Miniserial pt: „Szef Internetów” rozpoczął z wysokiego C, bowiem w pierwszym odcinku widzimy Bohdana Łazukę i Michała Milowicza, aktorów znanych ze swoich ról gangsterów w komedii „Chłopaki nie płaczą” Olafa Lubaszenki. Kto dziś nie pamięta niezwykłych perypetii młodego skrzypka, Kuby Brennera (Maciej Stuhr), który trafił w sam środek gangsterskich porachunków.

Szef i Bolec w dość humorystyczny sposób przestrzegają przed internetowymi oszustami. Postać grana przez Milowicza zamówiła klamki, ale zamiast nich, otrzymała cegły. To skłoniło jego ojca, czyli Łazukę, aby pouczyć syna, jak należy robić zakupy w sieci. Jak wyjaśnia Marcin Sienkowski, Brand manager OLX.pl:

To już kolejna kampania, w której poruszamy kwestię bezpieczeństwa w sieci. Po ubiegłorocznym sukcesie klipu do piosenki T-raperów znad Wisły, również w tym roku postaraliśmy się, aby nasze porady nie przybrały czysto uniwersyteckiej formy. Udział w kampanii Bohdana Łazuki i Michała Milowicza pozwolił nam osiągnąć zamierzony efekt - uczymy bawiąc i bawimy ucząc

Kolejne odcinki „Szefa Internetów” mają ukazywać się co 2 dni na kanale OLX w serwisie YouTube oraz na Facebooku. Trzeba przyznać, że autorzy scenariusza reklamy, 23HEROES, wpadli na bardzo dobry pomysł, jeśli chodzi o cykliczny serial internetowy. Aktorzy w swoim kultowych rolach wypadają wyjątkowo sympatycznie, co z kolei rozbudza chęć na filmową kontynuację. Film wyreżyserowany przez Lubaszenkę i napisany przez Mikołaja Korzyńskiego był ogromnym sukcesem komercyjnym w 2000 roku, co przyczyniło się do tego, że panowie zrobili razem w 2011 roku niemniej kultową komedię pt: „Poranek kojota”.

Bogdana Łazukę mogliśmy ostatni raz oglądać w filmie „Wojna żeńsko-męska” Łukasza Palkowskiego z 2011, gdzie grał Stefana, ojca Basi. Michał Milowicz zaś pojawił się na dużym ekranie w komedii „Kobiety bez wstydu” Witolda Orzechowskiego, której premiera odbyła się w 2016 roku. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.