26.10.2018 11:30

"Bohemian Rhapsody": finałowy zwiastun filmu o Freddiem i Queen

Na tydzień przed premierą "Bohemian Rhapsody" w sieci zadebiutował ostatni zwiastun filmu pełen nowych ujęć i fantastycznej muzyki.

Bohemian Rhapsody
foto: materiały promocyjne

Fani Freddiego i Queen mieli już okazję obejrzeć "Bohemian Rhapsody" na specjalnych, przedpremierowych pokazach w największych miastach w Polsce. Pozostali miłośnicy muzyki i kina muszą natomiast poczekać do 2 listopada 2018. By osłodzić czas oczekiwania, dystrybutor zaprezentował ostatni zwiastun widowiska skupionego na legendarnej rockowej grupie. 

"Bohemian Rhapsody" - finałowy zwiastun

Nowy trailer "Bohemian Rhapsody" skupia się przede wszystkim na wprowadzeniu do fabuły filmu i pozwala na ekspresowe prześledzenie ścieżki Queen od trudnych początków po osiągnięcie statusu supergwiazd. Pojawiają się ujęcia ukazujące życie rodzinne artysty i zawiłe ścieżki jego życia intymnego. A w tle rozbrzmiewa oczywiście doskonała ścieżka dźwiękowa złożona z największych przebojów Queen. 

"Bohemian Rhapsody" - kiedy premiera?

"Bohemian Rhapsody" to opowieść o legendarnej grupie Queen od początku jej działalności po słynny występ na Live Aid. W rolach głównych wystąpili Rami Malek do złudzenia przypominający Mercury’ego oraz Gwylim Lee jako Brian May, Ben Hardy jako Roger Taylor i Joe Mazzello jako John Deacon. W filmie pojawią się także Allen Leech jako Paul Prenter, Aaron McCusker jako Jim Hutton, Lucy Boynton jako Mary Austin oraz Mike Myers, Aidan Gillen i Tom Hollander.

Reżyserami widowiska o Queen są Brian Singer i Dexter Fletcher. „Bohemian Rhapsody” trafi na ekrany kin 2 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Queen Freddie Mercury Zwiastuny bohemian rhapsody