„Bohemian Rhapsody”: nowy zwiastun filmu o Freddiem Mercurym i Queen jest już dostępny!

Natalia Hluzow
17.07.2018 16:08
Bohemian Rhapsody Rami Malek|undefined Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Bohemian Rhapsody"

W sieci pojawił się drugi, pełny zwiastun „Bohemian Rhapsody” – filmu biograficznego o Freddiem Mercurym, który opowie o jego życiu i karierze w zespole Queen.

Kolejny świetnie zmontowany trailer filmu „Bohemian Rhapsody” trafił właśnie do sieci. W nowym zwiastunie znów rozbrzmiewają największe przeboje Queen, a obok ujęć zaprezentowanych już w teaserze, pojawiają się zupełnie nowe sceny z nadchodzącej produkcji.

Bohemian Rhapsody Fot. foto: kadr z wideo

„Bohemian Rhapsody” – oficjalny zwiastun

Pierwszy teaser „Bohemian Rhapsody” zawierał m.in. kadry ukazujące proces nagrywania tytułowego przeboju, słynny występ na Live Aid, głośną imprezę urodzinową Freddiego oraz przebieg promocji płyty „Hot Space”. Nowy zwiastun sięga ponadto do początków zespołu Queen, kiedy Mercury – jeszcze jako nieznany nikomu piosenkarz – dołączył do Briana Maya i Rogera Taylora grających wówczas w kapeli o nazwie Smile. Zdradza również, że w nadchodzącym filmie poznamy genezę „We Will Rock You” i przyjrzymy się narodzinom związku Freddiego z Mary Austin.

Trzeba przyznać, że zwiastun prezentuje się naprawdę świetnie. Jedynie fani, którzy liczyli, że film „Bohemian Rhapsody” ukaże prawdę o orientacji seksualnej legendarnego artysty, po raz kolejny będą rozczarowani. W nowym trailerze pojawia się bowiem tylko jedno (to samo co w poprzednim wideo) ujęcie sugerujące biseksualizm lidera Queen.

Być może wpływ zespołu na produkcję był zbyt silny, by stworzyć szczery film o Freddiem Mercurym, a może zwiastuny nie zdradzają po prostu wszystkiego. Tak czy inaczej, „Bohemian Rhapsody” zapowiada się na kawał dobrego, hollywoodzkiego kina, które – choć czasem bywa trochę zbyt pompatyczne – potrafi porwać, chwycić za serce i wywołać ciarki na plecach widzów. Wszystko wskazuje na to, że tak będzie i tym razem.

„Bohemian Rhapsody” – obsada

W rolach głównych „Bohemian Rhapsody” wystąpią Rami Malek do złudzenia przypominający Mercury’ego oraz Ben Hardy jako Roger Taylor, Gwylim Lee jako Brian May i Joe Mazzello jako John Deacon. W filmie pojawią się także Allen Leech jako Paul Prenter, Aaron McCusker jako Jim Hutton i Lucy Boynton jako Mary Austin.

Reżyserami biografii są Brian Singer i Dexter Fletcher„Bohemian Rhapsody” trafi na ekrany kin 2 listopada 2018 roku.  

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.