„Bohemian Rhapsody”: zespół Queen na nowych zdjęciach z filmu. Aktorzy łudząco przypominają muzyków

Natalia Hluzow
27.04.2018 12:28
„Bohemian Rhapsody”: zespół Queen na nowych zdjęciach z filmu. Aktorzy łudząco przypominają muzyków Fot. Gill Allen/REX/Shutterstock

Podczas CinemaConu w Las Vegas zaprezentowano pierwszy teaser oraz nowe zdjęcia z „Bohemian Rhapsody”, w którym Rami Malek wcieli się w Freddiego Mercury’ego. 

Po grudniowych zmianach w fotelu reżyserskim oraz przesunięciu daty premiery, projekt „Bohemian Rhapsody” powraca na właściwe tory. Pierwszy teaser filmu oraz nowe fotosy zostały zaprezentowane podczas CinemaConu odbywającego się w kwietniu 2018 w Las Vegas. Trzeba przyznać, że obsada w rolach członków grupy Queen prezentuje się znakomicie.

„Bohemian Rhapsody”: filmowi członkowie zespołu Queen na pierwszych zdjęciach

Teaser filmu biograficznego o Freddiem Mercurym niestety nie pojawił się jeszcze w sieci, ale już same zdjęcia dają przedsmak bardzo dopracowanego widowiska, którego twórcy starali się jak najwierniej przedstawić bohaterów filmu. Dwa nowe fotosy zostały udostępnione na oficjalnym Twitterze grupy Queen:

Nowe zdjęcie z filmu (1). Rami Malek (Freddie Mercury) i Gwilym Lee (Brian May) gwiazdami „Bohemian Rhapsody” produkcji 20th Century Fox (photo: Alex Bailey). Więcej szczegółów na queenonline.com

Nowe zdjęcie z filmu (2). Gwilym Lee (Brian), Ben Hardy (Roger), Rami Malek (Freddie) & Joe Mazzello (John) gwiazdami „Bohemian Rhapsody” od 20th Century Fox. Więcej szczegółów na queenonline.com

Rami Malek o roli Freddiego Mercury’ego

Podczas prezentacji na CinemaConie przemówił też odtwórca głównej roli, Rami Malek. Wyjawił, że wcielanie się we Freddiego Mercury’ego było największym wyzwaniem w jego karierze:

Kiedy dostałem tę rolę, pomyślałem: „O mój boże, to może być występ definiujący karierę.” A dwie minuty później pomyślałem „To może być występ zabijający karierę”.

Aktor przyznał też, że najtrudniej było mu uchwycić to, jak artysta wypełniał muzykę jednocześnie „bólem i pięknem”.

„Bohemian Rhapsody” - kiedy premiera?

W filmie „Bohemian Rhapsody” wystąpią: Rami Malek jako Freddie Mercury, Gwylim Lee jako Brian May, Ben Hardy jako Roger Taylor i Joe Mazzello jako John Deacon. Nowym reżyserem po zwolnieniu Bryana Singera został Dexter Fletcher. Nowa data premiery została ustalona na 2 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.