27.08.2018 14:08

„Bohemian Rhapsody”: zobacz nowe zdjęcia z filmu o Queen

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu „Bohemian Rhapsody”, w którym zostanie pokazana historia Freddiego Mercury'ego i grupy Queen.

Bohemian Rhapsody: nowe zdjęcia z filmu
foto: kadr z wideo

Fani Queen już nie mogą się doczekać filmu „Bohemian Rhapsody”, w którym zobaczymy historię grupy, aż do pamiętnego występu zespołu na Live Aid. W lipcu 2018 pojawił się w końcu zwiastun filmu, w którym pojawiły się dobrze zmontowane kadry pokazujące m.in. jak Freddie Mercury dołączył do Briana Maya i Rogera Taylora, czy słynną urodzinową imprezkę wokalisty.

Niektórzy fani już zarzucili twórcom, że w filmie pojawi się mało wątków związanych z biseksualizmem lidera Queen, ale tak naprawdę dopiero wraz z premierą filmu w kinach dowiemy się, czy rzeczywiście w produkcji zostaną pominięte romanse Freddiego. „Bohemian Rhapsody” zobaczymy 2 listopada 2018 roku.  

„Bohemian Rhapsody” – nowe zdjęcia

Wraz ze zbliżającą się premierą ujawniane są kolejne szczegóły związane z filmem o grupie Queen. Tym razem pokazano kadry z występu Queen z początku lat 80., jak również z próby kapeli.

foto: materiały prasowe; Century Fox
foto: materiały prasowe; Century Fox
foto: materiały prasowe; Century Fox
foto: materiały prasowe; Century Fox

„Bohemian Rhapsody” – obsada

W główną rolę wcielił się Rami Malek mocno przypominający Mercury’ego. W filmie zagra również Ben Hardy jako Roger Taylor, Joe Mazzello jako John Deacon, Allen Leech jako Paul Prenter, Aaron McCusker jako Jim Hutton i Lucy Boynton jako Mary Austin.

Natomiast gitarzystę Briana Maya zagrał Gwylim Lee. Zobaczcie, jak aktor poradził sobie z tym zadaniem:

Za reżyserię „Bohemian Rhapsody” po zwolnieniu Bryana Singera wziął się Dexter Fletcher.

Aleksandra Degórska
Tagi: Queen News