14.05.2019 18:12

Boicie się klaunów? Oto horror dla was - zobaczcie finałowy zwiastun "Clownado"

"Clownado" to projekt zapowiadany od 2018 roku. Teraz twórcy przedstawili ostateczny zwiastun produkcji o krwiożerczych pracownikach cyrku, a także zaprezentowali nowy plakat filmu. 

Boicie się klaunów? Oto horror dla was - zobaczcie finałowy zwiastun "Clownado"
foto: kadr z wideo

Ludzkość była błędem - takie słowa możemy przeczytać w jednym z komentarzy pod zwiastunem "Clownado" na YouTubie. Nie chcemy być fatalistami, ale użytkownik zwany po prostu Snow może mieć rację. Film o krwiożerczych klaunach łączący ze sobą "Evil Dead" i "Sharknado" wygląda naprawdę przerażająco (nie, to nie jest komplement w tym kontekście) i sprawia, że tracimy wiarę w ludzi.

Clownado - finałowy zwiastun horroru

Sami twórcy zdają sobie sprawę z tego, że ich film jest parodią parodii, że jest przerysowany specjalnie, że taka była konwencja i cały plan dotyczący produkcji. Ale nawet tworzenie pastiszu powinno mieć jakieś granice, a "Clownado" zdaje się je wszystkie łamać. Kto wie - być może produkcja znajdzie swoich wielbicieli i "Clownado" po latach będzie wspominane z podobną nostalgią, co wspomniane "Sharknado", czy "Pirania 3D" albo "Anakonda". Na razie się jednak na to nie zanosi. 

kadry z filmów Zakonnica i Slender Man
kadry z filmów Zakonnica i Slender Man
Przeczytaj także Najgorsze horrory 2018 roku [RANKING]

Zobaczcie ostateczny zwiastun filmu "Clownado":

A tak za to prezentuje się oficjalny plakat tego wiekopomnego dzieła o klaunach podróżujących za pomocą trąb powietrznych:

clownado-keyart-1--1170888

Clownado - kiedy premiera?

Data premiery tego potworka wciąż pozostaje nieznana, ale twórcy zarzekają się w wywiadach dla zachodnich mediów, że planują przedstawić film jeszcze latem 2019 roku. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w realizacji "Clownado".

Jak bardzo zły będzie ten film?

Tagi: Horror