16.10.2019 10:04

"Bombshell": Kidman, Theron i Robbie w pełnym zwiastunie filmu o skandalu w Fox News

W sieci pojawił się pełny zwiastun filmu "Bombshell", opowiadającego o słynnej aferze w Fox News. Kiedy ukaże się w kinach?

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Bombshell" / Lionsgate Movies
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Bombshell" / Lionsgate Movies

"Bombshell" (pol. "Gorący temat") to najnowszy film Jaya Roacha, traktujący o skandalu związanym z osobą Rogera Ailesa - człowieka, dzięki któremu FOX News stał się najpopularniejszym kanałem informacyjnym w USA. W sieci ukazał się pełny zwiastun filmu, przedstawiający zniewalające Nicole Kidman, Margot Robbie i niemalże niemożliwą do rozpoznania Charlize Theron, w rolach współpracownic Ailesa .

"Bombshell"  - zwiastun

Zwiastun filmu "Bombshell" prezentuje się następująco:

"Bombshell" - fabuła

W 2016 roku pod adresem Rogera Ailesa padły zarzuty o molestowanie seksualne. Jego ofiarami miały być współpracownice. Afera doprowadziła ostatecznie do odejścia Rogera z FOX News ze zdumiewającą, bo wynoszącą 40 milionów dolarów, odprawą.

Foto: Rex Features/East News
Foto: Rex Features/East News
Przeczytaj także Meryl Streep, Nicole Kidman i Ariana Grande w musicalu Netfliksa. O czym opowie "The Prom"?

"Bombshell" - obsada

Nicole Kidman wystąpiła w "Bombshell" w roli Gretchen Carlson - prezenterki, która została zwolniona po tym, jak odmówiła szefowi romansu. Charlize Theron poznamy tutaj jako znaną dziennikarkę Megyn Kelly. Margot Robbie pojawi się z kolei jako Kayla Pospisil, fikcyjna producentka, stworzona na potrzeby filmu. W Rogera Ailesa wcielił się John Lithgow. Oprócz nich, w obsadzie znaleźli się Allison Janney jako Susan Estrich, Malcolm McDowell jako Rupert Murdoch, Connie Britton jako Beth Ailes, Elisabeth Röhm jako Martha MacCallum, Spencer Garrett jako Sean Hannity, Alanna Ubach jako Jeanine Pirro oraz Alice Eve jako Ainsley Earhardt. 

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds
Przeczytaj także Ryan Reynolds i John Krasinski będą "zmyślonymi przyjaciółmi" w nowej komedii

"Bombshell" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu "Bombshell" jest Jay Roach, scenariusz zaś napisał Charles Randolph, laureat Oscara za scenariusz do filmu "Big Short". Polska premiera filmu odbędzie się 17 stycznia 2020 roku

Zobacz też: Najlepsze filmy na faktach. Historie, które wydarzyły się naprawdę. "Wilk z Wall Street" i inne 

Tagi: Film News Zwiastuny Margot Robbie Charlize Theron Nicole Kidman