„Bond 25” - szczegóły najnowszej części przygód Agenta 007

Sergiusz Kurczuk
04.08.2017 14:26
„Bond 25” - szczegóły najnowszej części przygód Agenta 007 Fot. kadr z filmu

25. część filmowych przygód Jamesa Bonda nabiera kształtów. Z tygodnia na tydzień pojawia się co raz więcej informacji na temat kolejnej produkcji. W filmie ponownie ma wystąpić Daniel Craig. 

Filmy o Jamesie Bondzie to jedna z najtrwalszych serii w historii kinematografii. Produkcje stały się klasyką kina szpiegowskiego i wychowało się na nich wiele pokoleń. Na przestrzeni lat konwencja ukazywania przygód Agenta 077, jak i aktorzy wcielający się w głównego bohatera ulegały zmianie, ale pewne elementy pozostały nietknięte. Piękne kobiety, szybkie samochody, wstrząśnienie i niezmieszane martini oraz niesamowite gadżety, stały się wizytówką szpiega Jej Królewskiej Mości. Nic dziwnego, że wieści o powstaniu kolejnej części serii wzbudziły w fanach na całym świecie wielką ciekawość.

Pisaliśmy już o prawdopodobnym reżyserze 25 filmu o Jamesie Bondzie. Teraz pojawiły się kolejne informacje dotyczące produkcji. Brytyjski magazyn „The Mirror” zdradził kilka tajemnic o nadchodzącym sequelu. Fani serii zastanawiali się, czy Daniel Craig występujący w głównej roli od ponad 10 lat, pojawi się w kolejnej części. W sieci spekulowano nawet, że tym razem w roli agenta zobaczymy kobietę. Wszystko wskazuje na to, że aktor ponownie wskoczy w elegancki garnitur i wyruszy na ratunek światu. Fabuła 25 „Bonda” ma być oparta na książce „Never Dream of Dying autorstwa Raymonda Bensona. Co ciekawe pisarz stworzył książki na podstawie  filmów „Jutro nie umiera nigdy”„Świat to za mało”„Śmierć nadejdzie jutro”. Po raz pierwszy mielibyśmy do czynienia z odwrotną sytuacją.

Fabuła powieści skupia się na związku Bonda z famme fatale, która jest żoną niewidomego lidera francuskiej organizacji przestępczej o nazwie Unia. „The Mirror” zasugerował też, że zdjęcia będą kręcone m.in. w Japonii, Chorwacjii i na południu Francji. Film ma nazywać się „Shatterhand”. Obecnie wiadomo, że w obsadzie na pewno zobaczymy Naomie Harris jako pannę Moneypenny, Bena Whishawa w roli Q oraz Rory'ego Kinneara jako Billa Tennera. Krążą plotki, że jako przeciwnicy Bonda mają wystąpić ponownie Christopher Waltz i Dave Bautista

Czy informacje prezentowane przez „The Mirror” okażą się w stu procentach prawdziwe? Pożyjemy, zobaczymy. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.