Borat zabiera swoją córkę do kliniki aborcyjnej w nowym klipie z filmu "Borat 2"
20.10.2020 11:03
Borat zabiera swoją córkę do kliniki aborcyjnej w nowym klipie z filmu "Borat 2" Fot. Amazon/Courtesy Everett Collection/East News

"Borat" szokował i śmieszył, a wygląda na to, że jego kontynuacja będzie szła nawet bardziej po bandzie. W sieci pojawił się nowy klip z "Borata 2".

Do premiery "Borata 2" pozostało jedynie kilka dni i z tej okazji portal Variety dostał pozwolenie na pokazanie klipu z nadchodzącego filmu. Niestety, portal udostępnił go tylko na swojej stronie i żeby go zobaczyć musicie kliknąć w link zabierający was do Variety. 

Borat 2 - oto klip z nowego filmu Sachy Barona Cohena

Samo wideo przedstawia Borata karmiącego swoją córkę babeczką z małym plastikowym dzieckiem w roli "dekoracji". Niestety, dziewczyna przypadkowo połyka ornament i zaczyna się źle czuć. Postanawiają więc pójść do lekarza, by wyciągnąć z niej to plastikowe dziecko. Los działa jednak w sposób pokrętny, więc udają się do małej kliniki aborcyjnej, gdzie "wyciągnięcie z niej dziecka" nabiera nieco innego znaczenia.

Przeczytaj także

Zresztą sam Borat i jego córka nie ułatwiają sprawy - mężczyzna w pewnym momencie mówi, że czuje się z tym źle, bo to on umieścił dziecko w swojej córce. Jak sam mówi: "Chciałem jej tylko sprawić przyjemność". Jak nietrudno się domyślić, spotyka się to z bardzo zdziwionym wyrazem twarzy lekarza, który pod koniec klipu upewnia się, czy aby na pewno dobrze zrozumiał ich słowa. 

Wideo możecie zobaczyć klikając też w poniższy tweet Variety:

Przeczytaj także

Wcielający się w główną rolę Sacha Baron Cohen wyjaśnił niedawno w rozmowie z New York Times, dlaczego na powrót Borata trzeba było czekać ponad 15 lat. Mężczyzna stwierdził wówczas:

W 2005 roku potrzebowałeś postaci pokroju Borata, który był mizoginem, rasistą i antysemitą, by niejako zachęcić ludzi do pokazania swoich prawdziwych przekonań. Teraz te ukryte niegdyś poglądy są jasne. Rasiści są dumni z bycia rasistami. Donald Trump jest otwarcie rasistą, otwarcie faszystą. Moim zadaniem tym razem nie jest eksponowanie rasizmu i antysemityzmu - to sprawianie, że będziecie się śmiać. Niestety, przy okazji pokazujemy, jak USA potoczyło się w stronę autorytaryzmu.

"Borat 2" zadebiutuje na Amazon Prime już 23 października 2020 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.