"Borderlands" - oto pierwsze zdjęcia z nowego filmu z gwiazdorską obsadą

07.06.2021 11:47
"Borderlands" - oto pierwsze zdjęcia z nowego filmu z gwiazdorską obsadą Fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Niedawno Jamie Lee Curtis podzieliła się pierwszymi zdjęciami z planu filmu "Borderlands" z gwiazdorską obsadą. Każdy z głównych bohaterów doczekał się swojego własnego zdjęcia.

Oto pierwsze zdjęcia z filmu Borderlands!

Jeśli chodzi o postaci, to widzimy zarysy Tannis (Jamie Lee Curtis), Rolanda (Kevin Hart), Claptrapa (Jack Black), Tiny Tiny (Ariana Greenblatt), Kriega (Florian Munteanu) oraz oczywiście Lilith (Cate Blanchett). Chociaż nadal nie widzimy, jak konkretnie wyglądają postaci, to przynajmniej widzimy, że twórcy mają ładne wyczucie artystyczne, jeśli chodzi o materiały promocyjne.

Polecamy

Przygotujcie się, bo zdjęć jest sporo:

Polecamy

Film będzie luźną adaptacją słynnej serii gier wideo stworzoną przez Gearbox Software w 2009 roku. Oryginalny tytuł to pierwszoosobowa strzelanka 3D z elementami RPG osadzona w realiach science fiction. Akcja gry dzieje się na planecie Pandora, która po wydojeniu z wszelkich surowców przez wielkie korporacje, zostaje porzucona.

Mieszkańcy, którzy kiedyś pracowali dla potężnych przedsiębiorstw, przejmują władzę i zamieniają Pandorę w krainę bezprawia. Jednak po odkryciu mistycznych krypty korporacje wracają na planetę, by ponownie splądrować jej bogactwo.

Tajemnicą pozostaje to, w jaki sposób film będzie wyglądał. Seria "Borderlands" ma tak charakterystyczny styl graficzny, że reżyser Eli Roth, jego operatorzy i spece of efektów specjalnych stoją przed naprawdę wielkim wyzwaniem. Na razie data premiery filmu nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.